جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      

وزیر اقتصاد: نارضایتی مردم به حق است

اگر کسی مالیات اضافه می‌دهد، سازمان مالیاتی حق ندارد به اسم مالیات بر صفر از اصناف، مالیات بیشتر طلب کند و اگر موردی بود از طریق وزارت پیگیری می‌کنیم.

قیمت یک لیتر بنزین در کشورهای غربی

کانال تلگرامی جام جم اینفوگرافی درباره قیمت یک لیتر بنزین در کشورهای غربی را منتشر کرد.
مخالفان و موافقان تفکیک وزارت صمت چه می‌گویند؟
داستان تکراری ترکیب یا تفکیک وزارت‌خانه ها همچنان ادامه دارد

مخالفان و موافقان تفکیک وزارت صمت چه می‌گویند؟

ظاهرا موافقت هیئت دولت و نمایندگان مجلس را با خود همراه داد و کنش‌های اخیر دولت و مجلس، از جمله عقب انداختن استیضاح فاطمی امین به دلیل بررسی طرح تفکیک وزارت صمت، نشان از عزم جدی دولت و مجلس در این راستا دارد.

بازگشت سکه به کانال ۱۵ میلیون تومان

قیمت سکه طرح جدید امروز (پنجشنبه، نهم تیرماه) با ۹۲۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به ۱۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.

زمان مرحله دوم قرعه کشی خودرو اعلام شد

سخنگوی وزارت صمت از احتمال برگزاری مرحله دوم قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه در پایان تیرماه خبر داد و گفت: احتمالاً تا پایان سال بساط قرعه‌کشی برچیده شود و عرضه و تقاضا تعیین قیمت کند.

افرایش وام بازنشستگان به ۱۵ میلیون

بنا بر توافق صندوق بازنشستگی کشوری با بانک صادرات، وام بازنشستگان این صندوق از ۱۲ میلیون به ۱۵ میلیون افزایش یافته و این توافق از تیرماه عملیاتی خواهد شد.

تأثیر نهضت ملی بر ثبات قیمت مسکن

یکی از مهم‌ترین محورهای ساخت‌وساز انبوه، سرعت پیشرفت پروژه است. با توجه به این که برای قیمت ساخت واحدها توافقی با دولت و سازندگان (بخش خصوصی) به امضا می‌رسد هر چه زمان شروع طرح با تأخیر باشد قیمت اولیه ساخت مشمول تورم‌های ماهانه و سالانه می‌شود و در نتیجه هزینه ساخت و قیمت تمام شده بالا می‌رود.

اما و اگرهای تعیین سقف اجاره بها

در این مستند گزارشی با مستاجران، موجرها و کارشناسان حوزه مسکن درباره ی نقطه ضعف های تعیین سقف اجاره‌بها به گفت‌وگو پرداختیم.
دست بالا در مذاکرات از آنِ ایران است

دست بالا در مذاکرات از آنِ ایران است

طبق آمارها، ذخایر نفتی آمریکا به زیر ۳درصد رسیده است که در چهل سال اخیر بی‌سابقه محسوب می شود.
وزارت صمت نیازمند ثبات در مدیریت است
آرگون:

وزارت صمت نیازمند ثبات در مدیریت است

نایب رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق تهران گفت: در سال‌های اخیر یکی از مشکلات وزارت صمت بی‌ثباتی در مدیریت این وزارتخانه بوده است به طوری که در 5 سال گذشته 6 وزیر و سرپرست مسئولیت این وزارتخانه را بر عهده داشته‌اند