جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
در شبانه روز گذشته در ۱۶ استان کشور، مرگ و میر بیماران کرونا، صفر و یک گزارش شده است.
کد خبر: ۷۲۶۵
۲۹ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۴

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن، از دیروز تا امروز (۲۹ اسفندماه ۱۴۰۰) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۸۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند که ۳۳۹ نفر از آنان بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۱۴۱ هزار و ۳۳ نفر رسید.


متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۰ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۹ هزار و ۶۱۰ نفر رسید.

در شبانه روز گذشته در ۱۶ استان کشور، مرگ و میر بیماران کرونا، صفر و یک گزارش شده است؛ در استان‌های سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد، زنجان، سمنان، چهار محال و بختیاری، قزوین، بوشهر، ایلام، هرمزگان، کرمانشاه و خوزستان، هیچ موردی از مرگ و میر بیماران کووید۱۹ گزارش نشده و در استان‌های گلستان، قم، کردستان، یزد و خراسان جنوبی، فقط یک مورد مرگ و میر بیماران کووید۱۹ ثبت شده است.  

* در حال حاضر ۲۹ شهرستان در وضعیت قرمز هستند
خوشبختانه تا کنون ۶ میلیون و ۸۲۲ هزار و ۵۲۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند و ۲۰۱۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۴۸ میلیون و ۷۳۵ هزار و ۸۲۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است؛ در حال حاضر ۲۹ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۲۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۷۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.  

مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۴۶ میلیون و ۴۶ هزار و ۳۹۶ دُز رسید
تا کنون ۶۳ میلیون و ۷۵۹ هزار و ۲۵۸ نفر دُز اول، ۵۶ میلیون و ۵۶۲ هزار و ۸۶ نفر دُز دوم و ۲۵ میلیون و ۷۲۵ هزار و ۵۲ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۴۶ میلیون و ۴۶ هزار و ۳۹۶ دُز رسید.

در شبانه روز گذشته ۱۱۱ هزار و ۱۵۷ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.


نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: