جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
سفر از طریق مرز‌های زمینی به عراق مقدور نیست و مردم تا اعلام سازمان حج و زیارت به سمت مرز‌های زمینی مراجعه نکنند.
کد خبر: ۷۲۱۲
۲۸ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۵

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار احمدعلی گودرزی به منظور بازدید از پایانه مرزی بین المللی مهران و همچنین ارزیابی آمادگی توان عملیاتی مرزبانان، وارد شهر مرزی مهران شد و در جمع خبرنگاران گفت: مرز‌های چهارگانه بسته است و از هموطنان تقاضا داریم به این مرز‌ها مراجعه نکنند چرا که سفر از طریق مرز زمینی به کشور عراق مقدور نمی‌باشد.

او به آماده بودن زیر ساخت‌ها در پایانه مرزی شهید "سلیمانی" مهران می گوید: با مرزبانان کشور عراق هماهنگ هستیم، هیچ گونه پذیرش زوار یا تردد به داخل خاک کشور عراق از جانب این کشور صورت نمی‌پذیرد.

سردار گودرزی با تاکید براینکه هیچ مجوز ترددی تا کنون برای زوار عزیز از سوی مسئولان امر صادر نشده است،گفت: در حال حاضر به دلیل عدم صدور مجوز توسط دولت عراق، سفر از طریق مرز‌های زمینی مقدور نیست و مردم تا زمان رسمی دولت عراق و اعلام سازمان حج زیارت به سمت مرز‌های زمینی مراجعه ننمایند، زیرا تا هم اکنون هیچ مرز زمینی برای زائران گرامی باز نیست.

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور در پایان گفت: در حال حاضر از محل پایانه شهید" قاسم سلیمانی "مرز بین المللی مهران با شما صحبت می‌کنم مرز بسته می‌باشد بنابراین هیچ زائری به قصد زیارت حرم امام حسین (ع) به امید صدور روادید از سوی کشور عراق وارد مرز‌ها نشود، زیرا محدودیت‌ها کامل و صد درصد است.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: