جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
فرانسوی‌ها مدت‌هاست که به‌عنوان طراحان و عرضه‌کنندگان مدهای لباس شناخته می‌شوند، اما به نظر می‌رسد که رئیس‌جمهور امانوئل ماکرون این بار شروع به تقلید از مد روزترین رهبر اروپایی کرده است؛ ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین!
کد خبر: ۷۰۹۴
۲۵ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۶

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن، ایسنا به نقل از دیلی میل نوشت: در بحبوحه تهاجم روسیه به اوکراین که ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین را فوراً به چهره‌ای شناخته شده تبدیل کرده، او سه هفته گذشته را با پوشیدن کاپشن‌ها، ژاکت‌ها و تی‌شرت‌های ساده خاکی گذرانده است.

تصاویر | وقتی ماکرون ادای زلنسکی را در می‌آورد!

رهبر اوکراین به طور قابل‌توجهی کت و شلوار و کراواتی که معمولاً مناسب یک رئیس دولت است را کنار گذاشته و  زمان خود را بین کاخ ریاست‌جمهوری و خیابان‌های کی‌یف جنگ‌زده تقسیم می‌کند.

 

 

اما تصاویر جدیدی از ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه منتشر شده است - تمیزترین چهره اتحادیه اروپا که به ندرت با لباسی غیر از کت و شلوار بی عیب و نقص، موهای صاف و اصلاح شده، دیده می‌شود - که پشت میز در کاخ الیزه نشسته و یک هودی تیره و شلوار جین به تن دارد با چهره‌ای اصلاح نشده که در نگاه اول به تصاویر، به سختی قابل تشخیص است

تصاویر | وقتی ماکرون ادای زلنسکی را در می‌آورد!

 

 

هودی مشکی گشاد او با لباس مورد علاقه‌اش فاصله زیادی دارد. عکس‌های گرفته شده در اتاق طلایی کاخ الیزه در پاریس که به عنوان دفتر ماکرون نیز عمل می‌کند، نشان می‌دهد که او در روز یکشنبه سخت مشغول کار است و تماس‌های رهبران بین‌المللی را در ژست‌هایی که شباهت زیادی به تصاویر زلنسکی برای صحبت با رسانه‌ها دارد، نشان می‌دهد.

 

این تصاویر که توسط Soazig De La Moissonnière، عکاس رسمی ماکرون منتشر شد، با استقبال خوبی در رسانه‌های اجتماعی توسط دنبال کنندگان وی مواجه شد و آنها عکس‌های به ظاهر صریح رئیس جمهور را که در حال انجام کار خود است، مورد عنایت قرار دادند.

تصاویر | وقتی ماکرون ادای زلنسکی را در می‌آورد!

اما برخی دیگر ماکرون را متهم کرده‌اند که عکس‌های سبک «اتاق جنگ» را به عنوان یک ترفند بازاریابی، برای کسب محبوبیت در آستانه انتخابات ریاست جمهوری فرانسه ارائه کرده است. تا به حال، ماکرون یک شخصیت همیشه خوش لباس بوده و مدت‌هاست که به عنوان یک دولتمرد نهایی برای انتخابات معرفی می‌شود که جرأت نمی‌کند از کت و شلوار و کراوات خود جدا شود، حتی در زمان خارج از وظیفه.

رهبر فرانسه تقریباً در هر عکسی که رسانه‌های جهان و عکاس شخصی‌اش از او به اشتراک گذاشته، با لباس رسمی و کفش دیده می‌شود.

تصاویر | وقتی ماکرون ادای زلنسکی را در می‌آورد!

در همین حال، زلنسکی از زمانی که روسیه به اوکراین حمله کرد، به عنوان یک مرد مردمی شناخته می‌شود، و تمایلی به گرفتن ویدیوهای سلفی در حالی که با لباس‌های خاکی در خیابان‌های کی‌یف می‌چرخد و در مخالفت با ولادیمیر پوتین سخنرانی‌های هیجان‌انگیزی ارائه می‌کند، در او ایجاد شده است.

تصاویر | وقتی ماکرون ادای زلنسکی را در می‌آورد!

حتی قبل از شروع جنگ، پیشینه زلنسکی به عنوان یک بازیگر و کمدین به این معنی بود که بسیاری نمی‌توانستند او را جدی بگیرند، وقتی که او مانند اکثر سران کشورها با کت و شلوار و کراوات بیرون می‌آمد.

تصاویر | وقتی ماکرون ادای زلنسکی را در می‌آورد!

همانطور که جنگ بیداد می‌کند و تحسین عمومی از رئیس جمهور اوکراین بیشتر می‌شود، تعجب نکنید اگر دیدید که بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس با یک تی شرت و شلوار جین در حال سخنرانی در مجلس عوام است!

تصاویر | وقتی ماکرون ادای زلنسکی را در می‌آورد!

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: