جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: خودم را در رئال مادرید می‌بینم اما الان هدفم این است که بازی به بازی پیشرفت کنم.
کد خبر: ۷۰۹۱
۲۵ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۷

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن، به نقل از خبر ورزشی، امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی تیم فوتبال پونفرادینا که در لالیگا ۲ حضور دارد، درباره شرایط امسال خود در این تیم و حضور در اسپانیا گفت: امسال خیلی پیشرفت کردم. دو انتخاب داریم. یا نکات مثبت را ببینیم و یا مثل اکثر مردم سمت منفی و ناشکری و ناله کردن برویم. من همیشه شکرگزار بوده‌ام.

وی درباره رویای حضورش در تیم رئال مادرید تاکید کرد: خودم را در رئال می‌بینیم. چیزی کمتر از «کیلور ناواس» (دروازه بان رئال) ندارم. او هم این مسیر را طی کرده است. الان هدفم این است که بازی به بازی و روز به روز پیشرفت کنم.

دروازه بان تیم ملی ایران در خصوص اینکه در گذشته زیر نام پدرش احمدرضا عابدزاده قرار داشت، سختی زیادی را متحمل شد، گفت: الان که فکر می‌کنم نمی‌توانم بگویم اذیت بود. اگر آن اتفاقات رخ نمی‌داد و همه چیز خوش و خرم و جاده باز بود نمی‌توانستم بفهمم چه می‌خواهم. آن اتفاقات باید می‌بود.

عابدزاده که با برنامه «فرمول یک» گفتگو می‌کرد، همچنین درباره اینکه چقدر اخلاقش شبیه به پدرش است، تصریح کرد: خودم خیلی در بازی‌ها خونسردم. در بازی‌های بزرگ‌تر هم اتومات ریلکستر هستم. شاید در بزرگ شدن کنار پدرم، یکسری چیزها را به من منتقل کرده باشد. هرکسی شخصیت خودش را دارد. پدرم گلر بزرگی بود و شخصیتش باعث شده است در همه دل‌ها بماند. به او افتخار می‌کنم که کلی چیز به من یاد داده است.

وی همچنین تاکید کرد که فعلاً برنامه‌ای برای ازدواج ندارد.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: