جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
با اعلام رسانه‌های روسیه، سردار آزمون مهاجم ایرانی که سابقه بازی در تیم زنیت سنت پترزبورگ را دارد، باید برای حضور در جلسه دادگاه به روسیه بازگردد.
کد خبر: ۷۰۴۷
۲۴ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۳:۴۸

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از مهر، سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران بعد از سه سال بازی برای تیم زنیت سنت پترزبورگ، در نقل و انتقالات زمستانی امسال این تیم روسی را به مقصد بایر لورکوزن آلمان ترک کرد.

آزمون در ماه‌های آخر حضورش در زنیت درگیر یک پرونده شد و با شکایت یک دختر به دادگاه، این پرونده ابعاد تازه ای به خود گرفت. به نوشته رسانه‌های روسیه، در ادامه پروسه این پرونده، سردار آزمون که در حال حاضر در آلمان به سر می‌برد موظف است که مجدداً برای انجام یک آزمایش به روسیه بازگردد؛ آن‌هم در شرایطی که روسیه به اوکراین حمله نظامی کرده است و وضعیت اضطراری است.

سایت spbdnevnik در این خصوص به نقل از «آندری دمیتریف» وکیل دختر شاکی روس اعلام کرد که دومین جلسه دادگاه در روسیه برگزار شده است.

دمیتریف گفت: آزمایش در سنت پترزبورگ انجام می‌شود و آزمون موظف است باوجود مشکلات پرواز مستقیم آلمان، به روسیه بیاید. منتظر هستیم تا رای تعیین آزمایش لازم الاجرا شود و در صورت عدم شکایت از سوی متهم پرونده، تاریخ معاینه مشخص خواهد شد.

به گفته این وکیل، در دادگاهی که در ماه دسامبر برگزار شد نه آزمون و نه وکیل او در جلسه حاضر نشدند اما در دادگاه دوم، وکیل مهاجم تیم ملی ایران حضور داشته است.

دیمیتریف همچنین گفت که قاضی ممکن است بازی‌های تیم ملی ایران و تیم آلمانی (لورکوزن) را دلیل خوبی برای عدم حضور در آزمایشات از سوی بازیکن بداند.

این وکیل افزود: اگر آزمون یک، دو و سه بار در دادگاه حاضر نشود، دادگاه می‌تواند بدون انجام معاینه و آزمایش پزشکی به نفع شاکی تصمیم بگیرد.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: