جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
سرپرست سازمان جهادکشاورزی استان تهران از تعیین قیمت میوه تنظیم بازاری شب عید خبر داد و گفت: قیمت میوه های تنظیم بازاری شب عید کاهش یافته است.
کد خبر: ۷۰۲۱
۲۴ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۳

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن، به نقل از ایرنا، «سعید پازوکی» با اشاره به تعیین قیمت میوه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان افزود: براساس تصمیم گیری در این جلسه قیمت هر کیلوگرم پرتقال  ۹ هزار تومان، سیب قرمز ۱۱ هزار تومان و سیب زرد ۱۲ هزار تومان تعیین شد.

سرپرست سازمان جهادکشاورزی استان تهران اظهارداشت: ذخیره کالاهای اساسی به میزان کافی در انبارها موجود است و از این بابت جای نگرانی وجود ندارد.

وی با تاکید بر نظارت بر بازار شب عید افزود: تیم های گشت و نظارت جهاد کشاورزی با همکاری سایر نهادها گشت های منظمی را از سطح شهر خواهند داشت و با هرگونه سودجویی مقابله خواهد شد.

پازوکی افزود: برخورد قانونی بامتخلفان و اخلال گران بازار به شدت در دستور کار دستگاه های نظارتی قرار دارد و با هرگونه احتکار کالا و افزایش نامتعارف قیمت ها بر اساس قانون رسیدگی و برخورد صورت می شود.

این جلسه امروز باحضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در محل استانداری تهران برگزار شد و  با حضور اعضای ستاد قیمت میوه تنظیم بازاری استان به تصویب رسید.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: