جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
مسی که فصل چندان درخشانی را پشت سر نگذاشته است گویا در فکر بازگشت به کاتالان است. احتمال بازگشت مسی به بارسلونا بعد از تماس مدیربرنامه‌هایش با لاپورتا قوت گرفت
کد خبر: ۶۹۹۱
۲۳ اسفند ۱۴۰۰ | ۲۲:۲۰

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از خبرگزاری تسنیم، نشریات اسپانیایی مارکا و آ اس در گزارش‌هایی جداگانه مدعی شدند که خورخه مسی مدیربرنامه و پدر لیونل مسی، با خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا به تازگی تماسی برقرار کرده است تا با او درباره امکان بازگشت کاپیتان آرژانتینی سابق بارسلونا به نوکمپ صحبت کند.

در همین حال یکی از خبرنگاران برنامه تلویزیونی چیرینگیتوی اسپانیا به نام کیم دومنش هم مدعی شد که مسی شخصاً به بازگشت به بارسلونا تمایل دارد و همین موضوع احتمال جدایی این ستاره 34 ساله آرژانتینی از PSG را تقویت می‌کند.

مسی از بدو ورود به پاری‌سن‌ژرمن یکی از بدترین فصول دوران بازیگری‌اش را تجربه کرده است. به جز آمار پایین گل‌هایش، عملکرد او در بازیسازی، کاری که در بارسلونا به بهترین شکل انجام می‌داد هم ضعیف بوده است.

در حقیقت مسی که این فصل در تمامی رقابت‌ها تنها هفت گل زده است (دو تا در لوشامپیونه و پنج تا در لیگ قهرمانان اروپا) آنقدر ضعیف عمل کرده که هوادارانی که برای استقبال از او پس از ورودش به پاریس سر از پا نمی‌شناختند، یکشنبه در جریان بازی خانگی پاری‌سن‌ژرمن برابر بوردو او را هو کردند اتفاقی که شاید در طول عمر زندگی حرفه‌ای خود تجربه نکرده بود. از نگاه هواداران، مسی و چند بازی دیگر  PSG به خصوص تازه‌واردهای این تیم از جمله جورجینیو واینالدوم، اشرف حکیمی و جان‌لوئیجی دوناروما مقصران حذف تیم از لیگ قهرمانان اروپا در شب باخت 3 بر یک مقابل رئال مادرید بودند و به همین دلیل هم او را هو کردند. مسی اما حتی در بدترین شب‌های دوران بازیگری‌اش در بارسلونا از سوی هواداران این تیم هو نشده بود و شاید همین موضوع او را به فکر بازگشت به نوکمپ انداخته باشد.

مسی که تابستان سال 2021 به‌عنوان بازیکن آزاد از بارسلونا به پاریسی‌ها پیوست با این تیم قراردادی دو ساله بسته است و به همین دلیل مشخص نیست که ناصر الخلیفی رئیس قطری باشگاه به او اجازه دهد به همین آسانی پارک دو پرنس را ترک کند و به نوکمپ برگردد. از طرفی مشخص نیست که ژاوی هرناندس سرمربی بارسلونا هم که تیمش با بازیکنان جوان و جدیدش روی غلتک افتاده بخواهد با برگرداندن مسی نظم تاکتیکی تیم را دچار اختلال کند.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: