جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
امیرحسین حسین زاده به دومین بازیکن جوان استقلال تبدیل شد که توانسته است در لیگ برتر به ۵ گل زده برسد.
کد خبر: ۶۹۷۸
۲۳ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۶:۵۱

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از شایا، یکی از بازیکنان خوب استقلال در این فصل که کمتر کسی انتظار درخشش او را داشت، امیرحسین حسین زاده است. وینگر جوانی که تابستان امسال به جمع شاگردان فرهاد مجیدی اضافه شد و فراتر از حد انتظار ظاهر شد.

حسین زاده در این فصل توانسته است ۵ بار دروازه حریفان را باز کند و به تنهایی ۷ امتیاز را برای تیمش جمع آوری کند. ضمن اینکه او یک مرتبه نیز پاس گل داده تا روی ۶ گل تیمش تأثیر مستقیم داشته باشد.

این وینگر جوان به طور میانگین در هر بازی استقلال ۱.۶ پاس کلیدی داده و ۷۸ درصد پاس هایش نیز سالم بوده اند. آمار جالب توجهی برای این بازیکن جوان و ۲۱ ساله که در نخستین فصل حضورش در استقلال، عملکرد قابل قبولی داشته است.

نکته جالب اینکه حسین زاده پس از باز کردن دروازه صنعت نفت، توانست از رکورد مهدی قایدی عبور کند. در واقع حسین زاده با ۲۱ سال و ۴ ماه سن، به دومین بازیکن جوان استقلال در تاریخ لیگ برتر تبدیل شد که توانسته است به رکورد ۵ گل زده دست یابد.

مهدی قایدی در سن ۲۲ سال و ۴ ماه توانست به ۵ گل زده در لیگ برتر برای استقلال دست یابد. اما همچنان بهترین رکورد از آن امید روانخواه است. بازیکنی که با ۱۹ سال و ۸ ماه سن توانسته بود ۵ بار برای آبی پوشان در لیگ برتر گلزنی کند.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: