جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
قیمت نفت خام برنت دریای شمال امروز در بازار جهانی با ۲ دلار و ۴۵ سنت کاهش به ۱۱۰ دلار و ۲ سنت رسید.
کد خبر: ۶۹۴۸
۲۳ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۸

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن، مهر به نقل از اویل پرایس نوشت: قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال امروز (۲۳ اسفند ماه) در بازارهای جهانی نسبت به آخرین قیمت‌های روز گذشته با ۲ دلار و ۴۵ سنت کاهش به ۱۱۰ دلار و ۲ سنت رسیده که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۲.۱۷ درصد کاهش را به خود دیده است.

همچنین قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در بازارهای جهانی با ۲ دلار و ۶۶ سنت به ۱۰۶ دلار و ۷ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۲.۴۳ درصد کاهش را به خود دیده است.

قیمت نفت برنت دریای شمال روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با کاهش ۱۰.۷۶ درصد یا ۱۳ دلار و ۲۶ سنتی روبرو شده است، همچنین قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با افزایش ۱۶.۴۶ درصدی یا ۱۵ دلار و ۵۴ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۴۰.۷۴ درصدی یا ۳۱ دلار و ۸۳ سنتی روبرو شده است.

از طرف دیگر قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با کاهش ۱۰.۷۸ درصدی یا ۶۱۲ دلار و ۸۷ سنتی روبرو شده است، همچنین قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با افزایش ۱۶.۵۳ درصدی یا ۱۵.۱۱ دلاری و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۳۹.۹۳ درصدی یا ۳۰ دلار و۴۰ سنتی روبرو شده است.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: