جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
رگولاتور فضای سایبری چین پیش نویس قوانینی برای شرکت های حوزه پخش محتوا ارائه کرده تا با ایجاد قابلیتی جدید از اعتیاد افراد زیر سن قانونی به بازی های رایانه ای و اینترنت جلوگیری کنند.
کد خبر: ۶۹۴۰
۲۳ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۵

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن، مهر به نقل از رویترز نوشت: طبق پیش نویس قوانینی که اداره فضای سایبری چین(CAC) منتشر کرده، شرکت های فعال در حوزه های قمار آنلاین، پخش زنده محتوا، تولید محتوای صوتی و ویدئویی در چین باید یک قابلیت «حالت جوان» برای حفاظت از افراد زیر سن قانونی در پلتفرم شان ایجاد کنند.

به گفته این سازمان پلتفرم های بزرگ باید به طور مرتب میزان حفاظت سایبری از افراد زیر سن قانونی را ارزیابی کنند تا محیطی سالم برای آنها فراهم شود. همچنین شرکت های مذکور باید مدت زمانی که این گروه روزانه در پلتفرم شان وقت می گذرانند را محدود کنند.

مقامات چین مدت ها است که درباره اعتیاد به بازی های آنلاین و اینترنت میان نوجوانان و جوانان نگران هستند. سال گذشته میلادی چین قوانین جدیدی برای محدود کردن وقت گذرانی افراد زیر ۱۸ سال در بازی های ویدئویی وضع کرد و مدت زمان مجاز برای این گروه سنی را به ۳ ساعت در هفته کاهش داد.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: