جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
رسانه های اسرائیلی اعلام کردند که نظامیان این رژیم پس از تهدید ایران به انتقام، تصمیم به حفظ وضعیت آماده باش گرفتند.
کد خبر: ۶۹۳۹
۲۳ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۲

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن، مهر به نقل از المیادین نوشت: رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند که نظامیان این رژیم پس از تهدید ایران به انتقام، تصمیم به حفظ وضعیت آماده باش گرفتند. این اقدام پس از هدف قرار دادن مراکز موساد در اربیل توسط ایران صورت گرفت.

روعی شارون، مفسر نظامی کانال اسرائیلی "کان" تاکید کرد: امروز ما در حال گذراندن مرحله پرتنشی هستیم که در آن تهدیدات زیادی به واسطه شلیک پهپاد از ایران و از طریق متحدان آن از یمن و عراق وجود دارد و این مسئله باعث خواهد شد که نتوانیم آرام بخوابیم.

نیر دفوری، مفسر نظامی شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد: اسرائیل مدت هاست که در حالت آماده باش در سطح بالایی است چرا که ایرانی‌ها خواهان انتقام هستند و ارزیابی این است که شاهد تکرار چنین حملاتی در آینده نزدیک خواهیم بود.

«عاموس یادلین» رئیس سابق سازمان ضداطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی (آمان) هم به کانال ۱۲ اسرائیل گفت: ایرانی‌ها آمریکایی‌ها را در اربیل هدف قرار ندادند، بلکه اسرائیل را هدف قرار دادند.

شبکه اسرائیلی «کان» هم گزارش داد که ارتش اسرائیل تصمیم گرفت وضعیت آماده باش را که پس از تهدید انتقام‌جویی ایران در شمال ایجاد شده بود حفظ کند. اسرائیل در حال آماده شدن برای مقابله با سناریوهای پرتاب موشک یا ورود پهپادهای ایرانی است.

سپاه پاسداران ایران روز یکشنبه اعلام کرد که با استفاده از موشک‌های قدرتمند و دقیق، مراکز موساد در شمال عراق را هدف قرار داده است.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: