جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
«اکرم الکعبی» دبیرکل جنبش نجباء عراق در بیانیه‌ای با تقدیر از جمهوری اسلامی ایران در حمله موشکی به مقر موساد در اربیل نوشت: آفرین بر دست‌های حیدری تان؛ همان طور که در کنار عراق برای دفع خطر داعش ایستادید امروز با عراق می‌ایستید تا خطر صهیونیست‌های اشغالگر را دفع کنید و پرده از وجود پنهان آنها در کشور عزیز ما کنار زدید
کد خبر: ۶۹۳۵
۲۳ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۸:۲۵

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن، به نقل از ایرنا، اکرم الکعبی یکشنبه در این بیانیه تصریح کرده است: اقدام خانواده بارزانی در ماوا دادن به گروه‌های موساد صهیونیستی که دشمن عراق، ایران و ملت‌های منطقه است به هر طرفی این حق را می‌دهد که آنها را مورد هدف قرار داده و به حضور نامشروعشان پایان دهد.

الکعبی افزود: باید از وجود آنها (عوامل موساد) و حامیان پشت سر آنها سخن گفت نه از کسی که آنها را هدف قرار داد.

دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجباء ادامه داد: آفرین بر دست‌های حیدری تان؛ همان طور که در کنار عراق برای دفع خطر داعش ایستادید امروز با عراق می‌ایستید تا خطر صهیونیست‌های اشغالگر را دفع کنید و پرده از وجود پنهان آنها در کشور عزیز ما کنار زدید؛ از شما متشکریم.

الکعبی در بخش دیگر این بیانیه، از پیشنهاد تشکیل کمیته تحقیق درباره حضور موساد در اقلیم کردستان عراق استقبال کرده و افزوده است: باید به این نکته توجه کرد که برای تحقق نتیجه مناسب غیر ممکن است که بارزانی و هواداران او یکی از طرف‌های کمیته تحقیق باشند زیرا او متهم و شریک این اتهام (مخفی کردن موساد در اقلیم کردستان) است بنابراین باید کمیته‌ای از جایگاهی بالاتر تشکیل شود که حاکمیت عراق را بر اربیل قوی‌تر کند و جلوی سرپیچی آن را بگیرد. این کمیته باید منصف و بی‌طرف و متشکل از طیف‌های مختلف باشد که بتواند وارد اربیل شود و به بازرسی و تجمیع ادله بپردازد تا تصمیم مناسب عراق را اتخاذ کند.

وی افزود: اگر چنین کمیته‌ای تشکیل شود ما ادله، مستندات، نام‌ها و پایگاه‌های موساد را در اربیل ارائه خواهیم کرد. حضور بعثی‌های صدامی، مقرها و اسامی دشمنان عراق که این خانواده (بارزانی) به آنها پناه می‌دهد را نیز خواهیم داد، اما اگر کمیته تحقیق بی طرف نباشد، تبدیل به ابزاری برای مخفی کردن صهیونیست‌ها خواهد شد.

دو پایگاه سازمان اطلاعات و عملیات ویژه (موساد) رژیم صهیونیستی در اربیل عراق بامداد یکشنبه هدف راکت و موشک قرار گرفت.

به دنبال این عملیات موشکی و راکتی گسترده، آژیر خطر کنسولگری آمریکا در اربیل کردستان عراق به صدا درآمد و تمامی پایگاه‌های نظامیان آمریکا در عراق به حالت آماده باش کامل درآمدند.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز یکشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد: در پی جنایات اخیر رژیم جعلی صهیونیستی و اعلان قبلی مبنی بر بی پاسخ نگذاردن جنایت‌ها و شرارت‌های این رژیم منحوس شب گذشته «مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‌ها» مورد هدف موشک‌های قدرتمند و نقطه زن «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» قرار گرفت.

این بیانیه می‌افزاید: بار دیگر به رژیم جنایتکار صهیونیستی هشدار می‌دهیم تکرار هر گونه شرارت با پاسخ‌های سخت، قاطع و ویرانگر مواجه می‌شود.

در این بیانیه آمده است: به ملت عظیم‌الشأن ایران نیز اطمینان می‌دهیم امنیت و آرامش میهن اسلامی، خط قرمز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بوده و به احدی اجازه تهدید و تعرض به آن را نخواهند داد.

برخی از منابع غیر رسمی روز یکشنبه اعلام کرده‌اند که در این حمله موشکی برخی از ماموران جاسوس رژیم صهیونیستی کشته یا زخمی شده‌اند.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: