جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
ولی‌عهد عربستان سعودی در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی اعلام کرد ایران و عربستان دو همسایه هستند و در نهایت راهی جز هم‌زیستی مسالمت‌آمیز ندارند.
کد خبر: ۶۰۳۹
۱۲ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۷:۰۲

به گزارش  رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از تسنیم، محمد بن سلمان ولی عهد عربستان سعودی در مصاحبه با نشریه آتلانتیک یادآور شد ایران و عربستان سعودی دو همسایه‌ای هستند که نمی توانند از یکدیگر خلاصی یابند و تنها راه‌حل، همزیستی مسالمت آمیز است

بن سلمان تأکید کرد: «آن‌ها همسایه ما هستند، و تا ابد همسایه ما باقی خواهند ماند. نه ما می‌توانیم از آن‌ها رهایی یابیم نه آن‌ها می توانند از ما خلاص شوند. بنابراین بهتر است که مسائل را حل کرده و به دنبال راههای همزیستی باشیم. ما در طول چهار ماه گذشته وارد مناقشه شده و سخنان مختلفی را از رهبران ایران شنیدیم که مورد استقبال ما در عربستان سعودی بود.»

بن سلمان افزود: «به زودی به گفت‌و‌گوها ادامه خواهیم داد و امیدوارم که به یک نتیجه خوب برای هر دو کشور برسیم و یک آینده روشن برای عربستان و ایران ایجاد شود.»

او در خصوص مذاکرات هسته‌ای وین نیز مدعی شد: «هر توافق ضعیفی به زودی به دستیابی ایران به بمب هسته‌ای منجر خواهد شد و این چیزی است که ما نمی‌خواهیم.»

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: