جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
رییس پلیس کشور با تاکید بر اینکه امروز آماده‌تر از دیروز هستیم گفت: شیوه‌هایی که دشمن در جنگ ترکیبی و هیبریدی به کار می‌گیرد اهمیت کار انتظامی را دو چندان کرده است.
کد خبر: ۱۷۷۷۵
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | ۲۰:۱۵

سردار احمدرضا رادان فرمانده فراجا در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید پلیس پایتخت که صبح امروز در ستاد فاتب برگزار شد، گفت: حساسیت انجام ماموریت و انجام وظیفه در مجموعه انتظامی کشور خاص و منحصربفرد است که دلایل مختلفی دارد.

وی ادامه داد: همین حساسیت نیز سبب ویژگی‌های خاص در اتحاد رویکرد‌ها شده است.

وی ادامه داد: شیوه‌هایی که دشمن در جنگ ترکیبی و هیبریدی به کار می‌گیرد اهمیت کار انتظامی را دو چندان کرده است.

سردار رادان با بیان اینکه امروز آماده‌تر از دیروز هستیم، گفت: این را همواره به دشمنانمان اعلام کردیم. در هر فتنه‌ای در نهایت شرف و آبرو نثار بچه‌های مخلص بسیج و مدافعان امنیت شده و یاس و سرخوردگی هم نصیب دشمنان و فتنه‌گران شد.

فرمانده فراجا با پوشیدن لباس انتظامی را منت خداوند بر سر برخی از بندگانش برای پرکردن توشه آخرت توصیف کرد و گفت: شک نکنید که این خدمت مسیر سخت آخرت را به مسیری سهل بدل می‌کند.

سردار رادان تهران را نقطه اصلی هدف دشمن دانست و گفت: هر اقدامی که تهران انجام شود می‌تواند الگوساز و برتری ساز نسبت به دیگر نقاط کشور داشته باشد پس فرماندهانی باید در تهران قرار بگیرند که ویژگی صددرصدی برای مقابله با این مشکلات و چالش‌ها را داشته باشد.

وی سردار رحیمی را به سردار رشید در تامین امنیت توصیف کرد و گفت: در طول این شش سال سردار رحیمی ماموریت خود را با ظرافت و البته با اقتدار پیش برد. شاهد این مدعا نیز اتفاقاتی است که در تهران رخ داد؛ مانند اتفاقات ٩۶، ٩٨ و ١۴٠١ که هربار شیوه و شگرد دشمن متفاوت از بار‌های قبل بود؛ و اگر دشمن بخواهد این‌بار هم اقداماتی را انجام دهد، بازهم شرمندگی و فصاحت برایشان خواهد ماند.

سردار رادان خدمت در تهران را سخت و حساس دانست و گفت: شیرینی آن هم معامله‌ای است که با خدا می‌کنیم و توشه‌ای است که کسب می‌کنیم. انصافا کار در تهران بزرگ پولاد می‌خواهد که سردار رحیمی با افتخار از این آزمون بیرون آمد.

 

ایسنا

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: