جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان به اظهارات بازیکنان پرسپولیس بعد از دیدار جمعه شب دو تیم واکنش نشان داد.
کد خبر: ۱۷۷۱۹
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۷:۳۰

به نقل از سایت رسمی فولاد خوزستان، ساسان انصاری بازیکن باتجربه فولاد در واکنش به اتفاقات رخ داده در دیدار فولاد - پرسپولیس و مصاحبه بازیکنان پرسپولیس علیه اعضای کادر فنی فولاد، اظهار داشت: برای من عجیب بود تا زمانی که در استادیوم حضور داشتیم، بازیکنان پرسپولیس در رختکن ماندند و بیرون نیامدند. من خودم جزو بازیکنانی بودم که مصاحبه کردم. با اینکه آقای گل‌محمدی حرف‌های تندی علیه فولاد خوزستان زد، من با احترام درباره ایشان و کادر فنی پرسپولیس حرف زدم. توقع ما این بود اگر دعوا و بحثی هم هست بین کادر فنی تیم‌ها باشد، نه اینکه بعضی بازیکنان میدان را خالی ببینند و علیه سرمربی ما صحبت کنند.
کاپیتان فولاد با اشاره به نام کمال کامیابی‌نیا افزود: از شنیدن حرف‌های او واقعاً تعجب کردم. تصور می‌کردم حداقل به کاپیتان خودش در تیم ملی احترام بگذارد. مگر کمال رئیس کمیته انضباطی است که برای خودش حکم می‌دهد؟ او یک بار دیگر حرف‌های خود را بشنود. من به کمال فقط یک توصیه می‌کنم، وارد دعوای بزرگتر‌ها نشود.
وی درباره اظهارات فرشاد فرجی نیز گفت: تا جایی که من یادم می‌آید بعضی داوران در ورزشگاه‌های دیگر امنیت نداشتند و دو سه ساعت در رختکن حبس می‌شدند. مگر مردم اهواز قاتل هستند که فرجی اینطور به آن‌ها توهین می‌کند و می‌گوید به ولله اگر داور پنالتی می‌گرفت، زنده از شهر ما خارج نمی‌شد؟ اهوازی‌ها و هوادارن‌مان خط قرمز ما هستند و اجازه نمی‌دهیم یک بازیکن به آن‌ها اینطور توهین کند. از این حرف‌ها متأسف شدم. فوتبال برد و باخت دارد. ظاهراً توقع داشتند ما ببازیم و فوتبال بازی نکنیم. کاش بازیکنان پرسپولیس به جای این حواشی، درباره مسائل فنی هم حرف می‌زدند و می‌گفتند مقابل ما حرفی برای گفتن نداشتند.
انصاری در پایان یادآور شد: امیدواریم کارشناسان داوری تمام صحنه‌های بازی را ببینند و منصفانه قضاوت کنند. امیدوارم دیگر شاهد این رفتار‌ها از بعضی بازیکنان نباشیم. در ضمن بازیکنان فولاد صحبت‌های‌شان را در زمین انجام دادند نه در میکسدزون و فضای مجازی! در پایان فارغ از این حرف‌ها، یک بار دیگر این برد را به هواداران فولاد تبریک می‌گویم. این مسابقه و اتفاقاتش برای ما تمام شد. تمام تمرکزمان روی دیدار با تراکتور خواهد بود.

 

آخرین خبر

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: