جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
«بوریس جانسون»، نخست وزیر سابق بریتانیا کتاب خاطراتی شامل وقایع سال‌ها فعالیت در این سمت را منتشر خواهد کرد.
کد خبر: ۱۷۵۷۴
۲۷ دی ۱۴۰۱ | ۲۰:۰۰

به نقل از گاردین، کتاب خاطرات «بوریس جانسون» نخست وزیر سابق بریتانیا توسط انتشارات «هارپر کالینز» منتشر خواهد شد.

این کتاب خاطرات که هنوز عنوان و زمان انتشار آن اعلام نشده است، به گفته ناشر آن «کتاب خاطرات وزیری است که مشابه آن تاکنون چاپ نشده است.»

«جانسون» پیش از اینکه در سمت نخست وزیر مشغول کار شود، به عنوان خبرنگار فعالیت می‌کرد و گمانه‌زنی‌هایی وجود داشت که او پس از کناره‌گیری از سیاست بار دیگر به نگارش مشغول شود.

«جانسون» در فاصله سال‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۵ در مجله «اسپکتیتر» به عنوان ویراستار فعالیت کرد و در نشریه «تلگراف» نیز ستون‌نویس بود. از جمله کتاب‌های منتشرشده‌ی «جانسون» به «عامل چرچیل» می‌توان اشاره کرد که در سال ۲۰۱۴ میلادی منتشر شد و به کتابی پرفروش تبدیل شد. «جانسون» در این کتاب به فعالیت «وینستون چرچیل» پرداخته بود.

از سایر نخست وزیر‌های سابق بریتانیا که کتاب خاطرات منتشر کرده‌اند به «دیوید کامرون» می‌توان اشاره کرد که کتابی را با عنوان «برای ثبت» روانه بازار کرد.

«گوردون براون» نیز کتاب خاطراتش را با نام «زندگی من، دوران ما» و «تونی بلر» نیز خاطراتش را با عنوان «یک سفر» به چاپ رساند.

شعبه ایالات متحده انتشارات «هارپر کالینز» نیز همزمان با منتشر شدن کتاب خاطرات «بوریس جانسون» در بریتانیا، این اثر را در ایالت متحده آمریکا روانه بازار خواهد کرد.

 

ایسنا

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
پیشنهاد سردبیر