جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با تاکید بر لزوم گسترش توافق‌های عادی‌سازی روابط با دیگر کشورها، گفت زمان اتحاد واشنگتن با تل‌آویو علیه ایران فرارسیده است.
کد خبر: ۱۷۵۴۹
۲۰ دی ۱۴۰۱ | ۱۹:۴۵

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم موقت صهیونیستی شامگاه دوشنبه خواستار همراهی آمریکا با تل‌آویو جهت مقابله با آنچه تهدید‌های روزافزون ایران خواند شد.

نتانیاهو طی سخنرانی ویدئویی برای گردهمایی اعضای «کمیته روابط عمومی آمریکا و اسرائیل» (آیپک) در واشنگتن گفت: «زمان متحد شدن آمریکا و اسرائیل و دیگر کشور‌های برای دفاع از ارزش‌های مشترک است».

وی بدون درنظر گرفتن جنایت‌های روزمره رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان و همچنین سرکوب اعتراضات خود صهیونیست‌ها علیه کابینه او، با گرفتن ژست حامی مردم ایران، مدعی شد: «تظاهرات جاری در ایران و سرکوب آن‌ها توسط حکومت، نشان می‌دهد که آن‌ها یک رژیم تروریست، وحشتناک و سرکوب‌گر هستند».

نخست‌وزیر رژیم کودک‌کُش صهیونیستی ادامه داد: «من مشتاق گفتگو در این زمینه با [جو]بایدن رئیس جمهور [آمریکا]و تیم او هستم. بنظرم اکنون اجماعی بیشتر از هر زمان دیگری [علیه ایران]وجود دارد».

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل»، نتانیاهو همچنین ضمن اشاره به عزم خود برای گسترش توافق‌های عادی‌سازی روابط با کشور‌هایی که با تل‌آویو رابطه دیپلماتیک ندارند، افزود: «به این مسئله نیز خوش‌بین هستم، زیرا سران عربی نظر خود را تغییر داده و دیگر اسرائیل را بجای دشمن، به‌عنوان یک شریک می‌بینند».

وی پیش از این نیز با بیان اینکه هنوز هم احتمال احیای توافق هسته‌ای ایران وجود دارد، مدعی شده بود که تل‌آویو تمام تلاش خود را برای ممانعت از آن انجام می‌دهد.

چند روز قبل نیز «یواف گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در گفتگوی تلفنی با «لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا ضمن تکرار توهمات نخ‌نماشده، گفت تل‌آویو هر کاری برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح اتمی انجام می‌دهد.

 

فارس

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
پیشنهاد سردبیر