جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
بازیکن تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: از روزی که پاکو خمز سکان هدایت تیم را بر عهده گرفته، هجومی‌تر شده‌ایم.
کد خبر: ۱۷۵۰۱
۱۸ دی ۱۴۰۱ | ۲۱:۲۰

محمد قنبری در خصوص درخشش خود در بازی با استقلال، اظهار داشت: تمامی بازیکنان مقابل استقلال نمایش فوق العاده‌ای داشتند و من هم توانستم با کمک آنان دو گل به ثمر برسانم. ما در این بازی علاوه بر کسب سه امتیار، فوتبال زیبا و چشم نوازی به نمایش گذاشتیم و فکر می‌کنم تمامی فوتبال دوستان از تماشای بازی تراکتور مقابل استقلال لذت بردند.
وی با تأکید بر اینکه هواداران تراکتور خیلی قدرشناس هستند، افزود: هواداران طی روز‌های اخیر در فضای مجازی به من لطف داشتند و از نتیجه کسب شده مقابل استقلال و بازی خوب بازیکنان تشکر می‌کردند.
قنبری با بیان اینکه پاکو خمز همچون اکثر مربیان اسپانیایی، علاقه زیادی به فوتبال تهاجمی دارد، گفت: از روزی که او سکان هدایت تراکتور را بر عهده گرفته، تیم ما هجومی‌تر شده است. پرس از جلو، فوتبال مالکانه و پاس کاری‌های متعدد همان بازی مورد علاقه بازیکنان است. چرا که این سبک، باعث ایجاد موقعیت‌های متعدد گلزنی می‌شود.
وی درباره بازی جام حذفی مقابل استقلال تهران، بیان کرد: همچون بازی اخیر، در جام حذفی نیز با تمام قوا برای شکست دادن استقلال تلاش خواهیم کرد. روز به روز با تاکتیک‌های مربی بیشتر آشنا می‌شویم و تیم ما بهتر از این هم خواهد شد.
وینگر تراکتور در خصوص اهداف فوتبالی‌اش، گفت: من هم مثل تمامی بازیکنان دوست دارم پیراهن تیم ملی را بر تن کنم و امیدوارم به این مهم دست پیدا کنم.
قنبری تصریح کرد: از زنوزی مالک باشگاه تشکر می‌کنم، چون در این شرایط اقتصادی با هزینه شخصی تیم‌داری می‌کند و امکانات فوق العاده‌ای برای تیم فراهم کرده است. همچنین از خمز و دستیارانش هم تشکر می‌کنم که به من اعتماد کرده‌اند. می‌خواهم بهتر از این ظاهر شوم. بازی با استقلال صد درصد توانایی من نبود، هنوز جوان هستم و خیلی اهداف بزرگی در سر دارم.

 


آخرین خبر

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
پیشنهاد سردبیر