جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
تیم فوتبال استقلال که در پایان نیم فصل اول در رده چهارم جدول قرار گرفت، پرهزینه‌ترین تیم در بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر است.
کد خبر: ۱۷۴۸۹
۱۷ دی ۱۴۰۱ | ۱۹:۲۰

نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر در شرایطی به پایان رسید که تیم فوتبال استقلال با شکست برابر تراکتور در رده چهارم جدول رده بندی قرار گرفت، اما این تیم همچنان یکی از شانس‌های قهرمانی در این مسابقات است.
این رده در حالی برای آبی پوشان تهرانی به دست آمد که براساس اعلام حسین قربانزاده رئیس سازمان خصوصی سازی، تیم فوتبال استقلال پرهزینه‌ترین و گرانترین تیم لیگ برتر بیست و دوم است.
براساس اعلام وی، استقلال برای بستن تیم در لیگ بیست و دوم بیشتری هزینه را داشته و بازیکنان را با رقم‌هایی سنگین به خدمت گرفته است که پرداخت مطالبات آن‌ها باعث هزینه کردن از مبلغ فروش سهام باشگاه شده است.
به گفته قربانزاده این خطر البته در کمین پرسپولیس هم بوده، اما مسئولان این باشگاه تدبیر بیشتری داشته اند و فعلا این خطر را از سر گذرانده اند.
استقلال از ۳۵۰ میلیارد تومانی که به خاطر فروش سهامش داشت، همه را هزینه کرده و حتی ۱۰۰ میلیارد تومان هم وام گرفته است. بااین حال همه این رقم برای خرید و جذب بازیکنان هزینه نشده و بخشی از آن برای پرداخت بدهی‌ها و مالیات پرداخت شده است.

 

مهر

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
پیشنهاد سردبیر