جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
یک موتورسوار که در سطح تهران مسافرکشی می‌کند در روز روشن پسرم را ربود و به او تجاوز کرد.
کد خبر: ۱۷۲۷۸
۲۱ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۲:۵۴

روایت ربودن و تجاوز به فرد اوتیسمبه گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از شبکه یک، مادر فرزاد در گفتگو با کمپین معلولان:شنبه گذشته همسرم پسرمان فرزاد را به خیابان مولوی برده بود. آنها در راه برگشت موتور مسافربر کرایه می‌کنند.
هر دو سوار موتور می‌شوند. موتورسوار به محض پیاده شدن همسرم که برای چند لحظه سرگرم کنترل ساعت تردد اتوبوس بوده فرزاد را می‌رباید و پدر هر چقدر به دنبال موتوری می‌دود به گرد او نمی‌رسد.
پس از آن خانواده و بستگانمان تمام محدوده خیابان آذری، پاسگاه نعمت‌آباد و... را گشتند.
تصاویر فرزاد را بین کسبه و شهروندان و در فضای مجازی منتشر کردند و ربوده‌ شدن او را به پلیس آگاهی و ۱۱۰ نیز گزارش دادند.
روز چهارشنبه فردی با ما تماس گرفت و گفت فرزاد را در بیمارستان فیروزآبادی دیده است. بنابراین به این بیمارستان مراجعه کردیم و فرزاد را در حالیکه با طناب و پارچه به تخت بسته شده بود دیدیم.
طبق گزارش بیمارستان، فرزاد یکشنبه شب، لخت مادرزاد و در شرایط بحرانی حوالی خیابان آذری به اورژانس تحویل و از آن طریق به بیمارستان فیروزآبادی منتقل شده بود و بیمارستان نیز بدون آنکه به پلیس اطلاع دهد او را به عنوان فرد مجهول‌الهویه در بخش اعصاب و روان بستری کرده بود!
از یکشنبه (زمان تحویل فرزاد به اورژانس و بیمارستان) تا چهارشنبه (زمان پیدا شدن) فرزاد با سخت‌ترین شرایط از ناحیه دست و گردن در بخش اعصاب و روان به تخت بسته شده بود.آثار زخم و التهاب در مقعد فرزاد حکایت از تجاوز موتورسوار به وی دارد.
فرزاد تا قبل از ربوده شدن و تجاوز،تمام کارهای شخصی‌اش را به تنهایی انجام می‌داد اما اکنون حتی قادر به راه رفتن و کنترل ادرار نیست و ناچارم او را پوشک کنم. فرزاد اکنون در بیمارستان فیروزآبادی جهت مداوا بستری است.

موتورسوار رباینده هنوز دستگیر نشده است و ممکن است کودکان و نوجوانان دیگر شکار بعدی این متجاوز باشند.از مسئولان خواهشمندیم هر چه زودتر این متجاوز را دستگیر و به سزای عمل هولناکش برسانند.

|انتهای خبر|

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: