جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
اولین لیست کی روش بعد از بازگشت اعلام شد؛
با بازگشت کارلوس کی روش اگرچه به صورت حداقلی اما تغییراتی در لیست سرمربی قبلی تیم ملی اعمال شده است که می توان در این خصوص به بازگشت رامین رضاییان و مرتضی پورعلی گنجی اشاره کرد.
کد خبر: ۱۷۲۶۶
۲۰ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۴

رسانه تحلیلی تصویری بهمن، گروه ورزش: با بازگشت کارلوس کی روش اگرچه به صورت حداقلی اما تغییراتی در لیست سرمربی قبلی تیم ملی اعمال شده است که می توان در این خصوص به بازگشت رامین رضاییان و مرتضی پورعلی گنجی اشاره کرد.

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال، اسامی بازیکنان شاغل در لیگ ایران را جهت شرکت  در اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال به شرح زیر اعلام کرد:

دروازبانان:

پیام نیازمند از سپاهان، حسین حسینی از استقلال و علیرضا بیرانوند از پرسپولیس

مدافعان:

رامین رضائیان و امید نورافکن از سپاهان، مهدی شیری و عارف آغاسی از فولاد، صالح حردانی و ابوالفضل جلالی از استقلال، سامان فلاح از پیکان، آرمین سهرابیان از گل گهر، مرتضی پور علی گنجی از پرسپولیس

هافبک ها:

مهدی مهدی پوراز استقلال، محمد کریمی و یاسین سلمانی از سپاهان، رضا اسدی از تراکتور، مهدی حسینی از مس رفسنجان، محمد خدابنده لو از گل گهر و میلاد سرلک از پرسپولیس

مهاجم ها:

محمد محبی و مهدی قائدی از استقلال، سعید صادقی، مهدی ترابی از پرسپولیس،  شهریار مقانلو از سپاهان

گفتنی است، بازیکنان فوق روز چهارشنبه 23 شهریور ماه از ساعت 12:00 در هتل المپیک باید حضور داشته باشند.

لازم به توضیح است، لیست بازیکنان لژیونر متعاقبا از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال در موعد مقتضی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

این در حالی است که تا پیش از این و زمانی که دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات هدایت تیم ملی را برعهده داشت، یک لیست ۵۰ نفره از سوی او به فدراسیون فوتبال اعلام شده بود تا به منظور تهیه روادید کشور اتریش برای این تعداد اقدام شود اما حالا با بازگشت کارلوس کی روش اگرچه به صورت حداقلی اما تغییراتی در این لیست اعمال شده است که می توان در خصوص این تغییرات در لیست نفرات داخلی به بازگشت رامین رضاییان و مرتضی پورعلی گنجی دو بازیکن آماده این روزهای سپاهان و پرسپولیس به اردوی تیم ملی و خط خوردن نفراتی مانند عارف غلامی و سروش رفیعی از استقلال و پرسپولیس نسبت به آخرین ایست ارائه شده توسط اسکوچیچ اشاره کرد.

 

همچنین در ماه‌های اخیر نیز بازیکنانی مانند جعفر سلمانی، سیاوش یزدانی، زبیر نیک نفس، کمال کامیابی نیا، فرشاد فرجی، محمدرضا اخباری، سیامک نعمتی، دانیال اسماعیلی فر و ... توسط اسکوچیچ به تیم ملی فراخوانده شده بودند که در لیست جدید کی‌روش خبری از این نفرات نیست اما نام بازیکنانی مانند مهدی حسینی، مهدی شیری، آرمین سهرابیان و سعید صادقی که در لیست اخیر سرمربی کروات برای حضور در قطر در خرداد ماه گذشته به جای بازیکن استقلال حضور داشتند در لیست جدید هم دیده می‌شود.
هم چنین حضور بازیکنانی مانند اسدی، مغانلو، فلاح و خدابنده لو در لیست اعلام شده توسط کارلوس کی روش از نکات قابل توجه لیست جدید به شمار می رود.


البته این لیست نهایی نیست و مطمئناً تعداد زیادی از لژیونرها جایگزین بازیکنان داخلی شده و در نهایت ترکیبی از این دو دسته که قطعاً نفرات لژیونر در لیست نهایی قالب خواهند بود برای اردوی اتریش و سپس جام جهانی انتخاب خواهند شد.

 

|انتهای پیام|

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
پیشنهاد سردبیر