جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
رئیس ستاد اربعین با بیان اینکه‌ ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار زائر از ایران وارد عراق شده‌اند، گفت: اکنون تردد از مرزهای ششگانه با سهولت انجام می‌شود.
کد خبر: ۱۷۲۶۴
۲۰ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۱:۵۳

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از تسنیم: مجید میراحمدی رئیس ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه اکنون تردد از مرزهای شش‌گانه با سهولت انجام می‌شود، اظهار داشت: تاکنون 2 میلیون و 600 هزار زائر از ایران وارد عراق شده‌اند.

وی با بیان اینکه در حال مدیریت ورود و خروج زائران هستیم، تاکید کرد: با توجه به مشکلاتی که در روزهای گذشته برای زائران پیش آمد بحمدالله توانستیم ا‌ین مسائل را مدیریت کنیم و اکنون وضعیت مناسب شده و تمام زائران در حال عبو‌ر به عراق هستند.

رئیس ستاد اربعین تصریح کرد: پس از تصمیم ستاد مرکزی اربعین در سه روز گذشته به تدریج وضع در پایانه‌های مرزی مان به طور قابل توجهی بهبود پیدا کرد و از آن تراکم جمعیتی که نگران کننده بودکاسته شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون 600 هزار زائر وارد کشور شده‌اند، اضافه کرد: ‌با ‌برنامه‌ریزی صورت گرفته‌ وضعیت تردد در مرزها بسیارخوب شده ‌و ورود  و خروج زائران با ‌سهولت انجام می‌شود.

 

رئیس ستاد اربعین با بیان اینکه با وجود تلاش‌های صورت گرفته از سوی عراقی‌ها ولی توان‌ پذیرش این همه زائرن را نداشتند، ادامه داد: با مدیریت صورت گرفته توانستیم از یک فاجعه جلوگیری کنیم و بحمدالله کوچک‌ترین حادثه‌ای طی دور روز گذشته در مرزها نداشته‌ایم.

میراحمدی با بیان اینکه در مدیریت پیک بعدی خروج زائران از مرزهای شش‌گانه هستیم، اضافه کرد: جلوی هیچ زائری را برای خروج از مرز نگرفته ایم و تمام کسانی که در مسیر مرز و در پایانه‌ها بودند ‌را عبور دادیم.

رئیس ستاد اربعین با بیان اینکه تردد در مرزهای باشماق و تمرچین ‌با ‌سهولت در حال انجام است، خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مشکلی برای برای برگشت زائران نداریم و تنها خواهش ما از زائران این است که ماندگاری خود در عتبات را کم کنند.

 

|انتهای پیام|

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: