جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند بزرگ جعل اسناد توسط کارآگاهان اداره سیزدهم خبر داد.
کد خبر: ۱۷۲۳۸
۱۹ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۱

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن، به نقل از مشرق، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: با تحقیقات گسترده توسط کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی، فعالیت یک باند بزرگ در خصوص جعل آرم‌های شرکت‌های معتبر مواد خوراکی، مواد شوینده و لوازم یدکی کشف شد.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه کارآگاهان مشخص شد، ۴ مرد جوان با اجاره کردن ۴ خانه قدیمی در نقاط مختلف تهران آرم‌های تجاری شرکت‌های معتبر را جعل کردند و در حال تولید اقلام قلابی هستند.

رئیس پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان رصدهای اطلاعاتی را آغاز و در کوتاه‌ترین زمان ممکن مخفیگاه ۴ جاعل حرفه‌ای را شناسایی کردند.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی گفت: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، با هماهنگی‌های قضائی راهی مخفیگاه‌های متهمان شدند و در چند عملیات هماهنگ آن‌ها را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه انواع لوازم جعل و آمپول‌های تقلبی بدنسازی از مخفیگاه این ۴ جاعل حرفه‌ای کشف شد، تصریح کرد: متهمان پس از انتقال به اداره سیزدهم پلیس آگاهی هدف تحقیق قرار گرفتند و به جرم خود مبنی بر جعل آرم‌های شرکت‌های معتبر مواد خوراکی، مواد شوینده و لوازم یدکی اعتراف کردند.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی گفت: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: