جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
ما سومین تیم در اروپا با بیشترین بازی در لیگ قهرمانان اروپا هستیم ولی شما وزن این موضوع بزرگ را حس نمی‌کنید. همه سعی دارند به انتقاد از این تیم بپردازند و هیچ کس نمی‌خواهد در خصوص عملکرد خوبِ تیم حرف بزند. همه از طارمی و اعداد صحبت می‌کنند. ما 2 بر یک باختیم و این نتیجه اصلا منصفانه نیست.
کد خبر: ۱۷۱۳۶
۱۷ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۹

واکنش سرمربی تیم پورتو به اخراج و تمارض طارمیبه گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از خبرگزاری فوتبال برتر، من هنوز تصاویر مربوط به اخراج طارمی را ندیدم. این اولین بار هم نیست که چنین اتفاقی رخ داده است. ما سومین تیم در اروپا با بیشترین بازی در لیگ قهرمانان اروپا هستیم ولی شما وزن این موضوع بزرگ را حس نمی‌کنید. همه سعی دارند به انتقاد از این تیم بپردازند و هیچ کس نمی‌خواهد در خصوص عملکرد خوبِ تیم حرف بزند. همه از طارمی و اعداد صحبت می‌کنند. ما 2 بر یک باختیم و این نتیجه اصلا منصفانه نیست.

من 4 و 5 بازیکن از تیم ب در ترکیب داشتم. 3 بازیکن داشتم که برای اولین بار در این رقابت بازی کردند. با این حال وقتی به تیم حریف نگاه می‌کنیم، بازیکنانی را می‌بینیم که به مدت 7-8 و 10 سال در این رقابت بازی کردند. من می‌دانم که در کشور کوچک پرتغال ما همه به جای اینکه از چیزهای خوب بگویند، از چیزهایی می‌گویند که برایشان مناسب است مثل طارمی و شکستی که پورتو بدست آورد.

 

|انتهای خبر|

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: