جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
جانشین سپاه سلمان در امور اقشار بسیج با اشاره به وحدت شیعه و سنی در خدمت به زائران اربعین گفت: در سیستان و بلوچستان خیلی از افرادی که در حال خدمت رسانی به زائران پاکستانی‌اند، برادران اهل سنت هستند.
کد خبر: ۱۷۰۴۰
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۷:۵۴

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن، سرهنگ علی بیک‌نژاد در گفتگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان با اشاره به کاهش بیماری کرونا و حذف روادید و از طرفی توقف آیین راه‌پیمایی اربعین گفت: خدا را شاکریم که بعد از دو سال از شیوع ویروس منحوس کرونا در جهان، دوباره این توفیق نصیب شد تا خدمتگزار زائرین اباعبدالله الحسین(ع ) در استان سیستان و بلوچستان باشیم.

جانشین سپاه‌ سلمان در امور اقشار بسیج توفیق خدمت‌رسانی‌ به زائران پاکستانی‌ را یک هدیه الهی دانست و افزود: در روایات اسلامی در خصوص خدمت به مومنین بسیار سفارش شده به گونه‌ای که این خدمت از اجر و پاداشی که برای سفر حج عمره به زائر داده می‌شود؛ بیشتر است.

وی تاکید کرد: همه ما باید این را یک فرصت خدمت را موهبتی جهت کسب رضایت خداوند بدانیم؛ زائرین پاکستانی پس از طی مسیرهای طولانی و مشقت‌های فراوان خود را برای زیارت به ایران می‌رسانند و امروز خدمتگزاری به آن‌ها اجر و پاداش فراوانی دارد.

بیک‌نژاد در ادامه با تاکید بر اینکه امروز جامعه اسلامی بیش از هر چیزی به وحدت نیاز دارد؛ گفت: امروز مستکبرین جهان این نقشه را دنبال می‌کنند که بین مسلمانان تفرقه و جدایی بیندازند و خوشبختانه به حسن حرکت بزرگ اربعین این نقشه با شکست روبه‌رو شده است.

جانشین سپاه‌ سلمان در امور اقشار بسیج ادامه داد: در خدمت‌رسانی به زائران پاکستانی فرقی نمی‌کند که شیعه باشیم یا سنی؛ امروز در سیستان و بلوچستان خیلی از افرادی که در حال خدمت‌رسانی به زائران پاکستانی هستند، برادران اهل سنت هستند.

وی تصریح کرد: وظیفه ما تلاش برای حفظ و تقویت این همبستگی در جامعه اسلامی چه در ایران و چه در عراق و چه پاکستان و چه هر نقطه ای که مسلمانان در آنجا زندگی می‌کنند است.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: