جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای را درباره اظهارات یکی از نمایندگان مجلس درباره نقش رئیس فدراسیون در پرونده تخلف فولاد مبارکه منتشر کرد.
کد خبر: ۱۷۰۳۹
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۷:۴۱

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن، به نقل از تسنیم، در اطلاعیه فدراسیون فوتبال آمده است: «پیرو اظهارات یکی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در یکی از برنامه‌های ورزشی درباره نقش رئیس فدراسیون در پرونده 92 هزار میلیاردی فولاد مبارکه، به استحضار مردم شریف و جامعه محترم فوتبال می‌رساند که اظهارات وی کذب، مغرضانه و مصداق بارز تشویش اذهان عمومی بوده است.

توضیح اینکه، همانطور که پیش‌تر به اطلاع عموم رسید و توضیحات لازم ارائه شد، در گزارش 300 صفحه‌ای تحقیق و تفحص مجلس محترم شورای اسلامی فقط یک بار به نام رئیس فدراسیون فوتبال اشاره شده که مرتبط با اعاده به خدمت ایشان با استناد به ماده 60 قانون خدمت‌رسانی به ایثارگران می‌باشد و هیچ بند و ماده دیگری در ارتباط با ایشان در این گزارش وجود ندارد.

این موضوع پس از نتایج درخشان تیم ملی در جام جهانی 2018 و در آستانه جام ملت‌های 2019 و به منظور جلوگیری از آسیب به فوتبال ملی، مطابق نامه درخواست به شماره 97/100/1737 به تاریخ 97/08/24 جناب آقای دکتر سلطانی‌فر وزیر محترم وقت ورزش و جوانان و موافقت جناب آقای رحمانی وزیر محترم وقت صمت در نامه شماره 20000/1/9544 به تاریخ 97/09/21، در سطح کلان دولت و در چارچوب روابط بین دو وزارتخانه ورزش و صمت پیگیری شد و مقام درخواست‌کننده و تأییدکننده مجاز به پذیرش و یا رد این درخواست بوده‌اند. بر این اساس، رئیس فدراسیون هیچ‌گونه دخل و یا تصرفی در پذیرش این درخواست نداشته است.

روشن است آنچه درباره دریافت مبالغی نیز در گزارش تحقیق و تفحص مجلس محترم شورای اسلامی آمده، در واقع مبلغی است که بابت حقوق سه سال به رئیس فدراسیون تعلق می‌گرفته که حتی در صورت دریافت حقوق بازنشستگی به‌عنوان یک حق اکتسابی این حقوق به وی پرداخت می‌شد.

در خاتمه بیان می‌دارد که متأسفانه این موضوع عامدانه و ناجوانمردانه مستمسک یک گروه جریان‌ساز که مردم با آنان و اهداف‌شان آشنایی کامل دارند قرار گرفته تا بدین واسطه علاوه بر خوراک دادن به رسانه‌های بیگانه، فوتبال ملی را آن هم در آستانه آوردگاه جام جهانی به واسطه اغراض شخصی مورد حمله قرار دهند.

بر این اساس، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ضمن اطلاع‌رسانی شفاف درباره این گروه، در آینده نزدیک موضوعات حائز اهمیتی را درباره اهداف این جریان با مردم در میان خواهد گذاشت».

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: