جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
ستاره پاریسن ژرمن به دخالت رئیس جمهور فرانسه در ممانعت از انتقالش به رئال اعتراف کرد.
کد خبر: ۱۷۰۳۴
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۶:۴۳

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن، به نقل از فارس، به نقل از نشریه «موندودپورتیوو» اسپانیا، کیلیان امباپه بزرگترین خرید تابستانی پی اس جی بود. پس از یک فشار و کشمکش بسیار طولانی، باشگاه پاریسی موفق شد مهاجم را متقاعد کند که رئال مادرید را رد کند و قراردادش را تمدید کند.

پس از آنکه امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، او را برای ماندن تحت فشار قرار داد، مرد فرانسوی با قراردادی چند میلیون دلاری برای تمدید تا سال ۲۰۲۵ موافقت کرد. امباپه در جدیدترین مصاحبه اش به مداخله رئیس جمهور فرانسه در پروژه انتقالش به رئال اعتراف کرد.

این بازیکن توضیح داد: من هرگز تصور نمی‌کردم که قرار است با رئیس جمهور در مورد آینده حرفه‌ای ام صحبت کنم، بنابراین  این موضوع دیوانه کننده بود واقعا دیوانه کننده است. او به من گفت، می‌خواهم در پاریس بمانی. نمی‌خوام الان به رئال بروی و شما برای کشور بسیار مهم هستید. وقتی رئیس جمهور این را به شما می گوید، این مهم است.

در شرایطی که رئال مادرید بیش از هر زمان دیگری سرگردان بود، مکرون اصرار داشت که امباپه در پاریس بماند. صحبت از باشگاه رئال شد و امباپه در باز کردن دوباره درها برای بازی در سانتیاگو برنابئو در آینده تردید نکرد.

امباپه دوباره داستانش با رئال را آغاز کرد و گفت: شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی قرار است در آینده بیفتد. من هرگز آنجا نرفته‌ام اما به نظر می‌رسد رئال خانه من است یا چیزی شبیه به آن!

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: