جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
پایان رافت در گفتگو با بهمن:
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قبلا یک شناختی نسبت به دیاباته داشتیم و اگر او همان بازیکن استقلال زمان استراماچونی باشد خیلی می تواند به پرسپولیس کمک کند.
کد خبر: ۱۷۰۲۷
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۵:۰۲

رسانه تحلیلی تصویری بهمن، گروه ورزش: تیم فوتبال پرسپولیس در حالی توانست طلسم شکست ناپذیری های هوادار را بشکند که کسب این برد برای شاگردان گل محمدی ماحصلی شیرین همچون تداوم صدرنشینی به همراه داشت. بدون شک فارغ از کسب پیروزی،  کام سرخ پوشان زمانی شیرین شد که به نظاره عملکرد قابل تحسین یورگن لوکادیا و سعید صادقی نشستند اما تقابل سرمربی و مربی اسبق شهر خودرو در ورزشگاه نکات قابل تامل دیگری نیر به همراه داشت که بازیکن اسبق و پیشکسوت فعلی پرسپولیس یعنی پایان رافت در گفتگو با رسانه بهمن به آن اشاره کرد:

 

کیفیت پرسپولیس مقابل هوادار را چطور ارزیابی می کنید؟

پرسپولیس در دیدار خود در هفته پنجم از همان دقیقه اول سوار بر بازی بود و کل 90 دقیقه در دست پرسپولیس بود و کیفیت بسیار خوبی داشت، مخصوصا خط هافبک این تیم که نقطه قوت پرسپولیس است و در این پست فوق العاده بودند؛ به ویژه صادقی که هم پاس گل داد و هم گل زد و من فکر می کنم ستاره این بازی بود. عملکرد پرسپولیس در هفته پنجم بسیار خوب بود و ان شاء الله این روند را ادامه دهد.

 

نتایج تا پایان هفته پنجم چقدر رضایت بخش بوده است؟

در 2 هفته اول طول می کشد تا تیم ها جا بیافتند و پرسپولیس هم 2 هفته نخست را با مساوی پشت سر گذاشت ولی خوشبختانه 3 بازی پشت سر هم را با 3 امتیاز تمام کرد و من فکر می کنم که این تیم رفته رفته دارد آن شکل واقعی خود را نشان می دهد و الان هم صدرنشین است. درست است که ما 3 دیدار پشت سر هم را بردیم ولی در هفته های آینده پرسپولیس میتواند حرفی برای گفتن جلو تیم های بسیار قدرتمندتر و بزرگتر داشته باشد.

 

عملکرد یورگن لوکادیا تا چه حد نظر شما را جلب کرده است؟

لوکادیا در این یکی دو بازی که اضافه شده خیلی خوب بوده است و شم گلزنی بسیار خوبی دارد ولی هنوز به آن آمادگی آرمانی که باید داشته باشد نرسیده است که ان شاء الله در هفته های آینده بتواند از لحاظ بدنی و گلزنی به تیم پرسپولیس کمک کند. کما اینکه در این 2 هفته سریع خودش را با شرایط تیم وفق داد و توانست خودش را در دل هواداران جا بیاندازد. امیدوارم بتواند در بازی های مهم و حساس گل های 3 امتیازی خوبی برای ما بزند.

 

فیلم| خلاصه بازی پرسپولیس و هوادار امروز دوشنبه 14 شهریور 1401 | دیلی فوتبال

 

از منظر شما شیخ دیاباته می تواند به بهبود عملکرد فنی پرسپولیس کمک کند؟

شیخ دیاباته در استقلال نشان داد به زمان نیاز دارد و فعلا می شود  گفت که شرایطش را نسنجیده ایم و ندیده ایم. ولی قبلا یک شناختی نسبت به دیاباته داشتیم و اگر همان بازیکن استقلال زمان استراماچونی باشد خیلی می تواند به پرسپولیس کمک کند. من امیدوارم از لحاظ روحی و روانی، بدنی و فنی خودش را سریع تر به حد پرسپولیس برساند.

 

دانیال اسماعیلی فر تا این لحظه چقدر توانسته یک بازیکن در قد و قواره های دفاع  راست پرسپولیس باشد؟

دانیال اسماعیلی فر بازیکن بسیار خوبی است و هم تکنیکی و سرعتی است و خوب به خط جلو پرسپولیس اضافه می شود و باید به ایشان، گئورگی گولسیانی، مرتضی پورعلی گنجی و حتی خود سعید صادقی که دیروز بسیار خوب بازی کرد و موفق به گلزنی شد زمان داد. من فکر می کنم باید در بازی های حساس این نفرات خیلی به تیم کمک کنند؛ به هر حال در پستهای کلیدی بازی می کننئ و امیدوارم خودشان را سریع تر از لحاظ روحی، روانی و ذهنی آماده کنند. چون بازی های این افراد را در تیم های مختلف دیدیم و عملکردشان را می شناسیم اما انتظار داریم در پرسپولیس  بهتر از اینها ظاهر شوند و واقعا توانایی اش را دارند و ان شاء الله این اتفاق بیافتد.

 

بازی برابر نفت مسجد سلیمان را چطور ارزیابی می کنید؟

نفت مسجد سلیمان امسال خیلی متفاوت تر از سالهای گذشته است و امسال هم دیده ایم که 8 امتیاز جمع کرده و تیم فوق العاده خوبی است. کما اینکه در زمین خودش بسیار خوب بازی می کند و امسال بازیکنان فوق العاده سرعتی و تکنیکی جذب کرده اند و من فکر می کنم پرسپولیس مقابل این تیم بازی بسیار سختی دارد و باید بچه های پرسپولیس بازی برابر هوادار را فراموش کنند و ان شاء الله بتوانند در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان هم 3 امتیاز بازی را کسب کنند.

 

|انتهای پیام|

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: