جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از رشد ۶۶ درصدی خدمات ثبت الکترونیکی تا ارتقاء ۱۲۱ درصدی صدور اسناد کاداستری اراضی کشاورزی خبر داد.
کد خبر: ۱۶۹۶۷
۱۴ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۸:۲۲

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن، به نقل از فارس، حسن بابایی، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک صبح امروز در جلسه شورای عالی قوه قضائیه به ارائه گزارشی از آمار عملکردی این سازمان در حوزه‌های مختلف پرداخت و گفت: طی 5 ماهه نخست امسال 48 میلیون و 730 هزار و 714 فقره خدمت ثبتی الکترونیک ارائه شد که در مقایسه با 5 ماهه نخست سال گذشته 66 درصد افزایش داشته است.

وی از رشد 121 درصدی صدور اسناد حدنگاری برای اراضی کشاورزی در 5 ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: طی 5 ماه نخست سال جاری، یک میلیون و 541 هزار و 437 سند مالکیت صادر شد که در مقایسه با سال گذشته 19 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

بابایی همچنین از افزایش 26 درصدی انواع اسناد تنظیمی در دفاتر اسناد رسمی کشور طی 5 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: میزان وصولی معوقات بانکی در 5 ماهه نخست سال جاری 10 هزار و 585 میلیارد تومان بوده که در قیاس با مدت مشابه سال گذشته 13 درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: