جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
«استواریکم امیر کیوانلو» صبح امروز در جریان درگیری ماموران پلیس با یک سارق، در تهران به شهادت رسید.
کد خبر: ۱۶۸۶۸
۱۳ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۸

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن، به نقل از ایرنا، بامداد امروز یکشنبه سیزدهم شهریورماه حضور یک سارق جوان در خانه‌ای در میدان سپاه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از سوی مردم گزارش شد.

با اعلام این خبر، دو مامور پلیس با یک موتورسیکلت راهی محل شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند؛ در بررسی‌های اولیه مشخص شد، همدست سارق جوان که در خانه حضور دارد برای زاغ‌زنی جلوی خانه مورد نظر در یک خودرو پراید نشسته است.

ماموران پلیس در گام نخست، همدست سارق حرفه‌ای را در خودرو پراید دستگیر کردند؛ در این هنگام، یکی از ماموران پلیس برای دستگیری سارق دیگر که در خانه حضور داشت، راهی طبقه اول ساختمان مورد نظر شد.

مامور پلیس پس از اینکه با احتیاط وارد خانه شد، در مواجهه با سارق جوان با وی درگیر شد که در پی آن با ضربه چاقو سارق از ناحیه پهلو مورد اصابت قرار گرفت.

سارق جوان پس از ارتکاب جرم، بلافاصله به قصد فرار راهی پشت بام ساختمان شد که ماموران کلانتری ۱۰۶ نامجو، موفق به دستگیری او شدند.

 

شهادت مامور پلیس در میدان سپاه تهران +عکس

با حضور امدادگران اورژانس که همزمان با ماموران پلیس در محل حادثه حاضر شده بودند، اقدامات لازم برای انتقال استوار یکم "امیر کیوانلو" به بیمارستان انجام شد اما اقدامات درمانی بی‌فایده بود و این مامور پلیس به درجه رفیع شهادت نائل شد.

این حادثه بلافاصله به ساسان غلامی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جرائم جنایی گزارش شد و بدین ترتیب بازپرس کشیک قتل به همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی صحنه وقوع جنایت شدند.

بر اساس این گزارش، تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط ساسان غلامی بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی برای کشف جرائم احتمالی سارقان سابقه‌دار ادامه دارد.

پیام تسلیت فرمانده پلیس پایتخت

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پیامی با تبریک و تسلیت شهادت استواریکم کیوان پور، بیان داشت: پلیس امروز در خط مقدم برخورد با ناهنجاری ها و جرایم مختلف است و اجازه نخواهد داد کسی خدشه ای به امنیت و آرامش و آسایش خاطر شهروندان وارد کند.

سردار حسین رحیمی با تاکید بر اینکه شهادت هنر مردان خداست که با هنرمندی خود امنیت و آرامش جامعه را تضمین می کنند، افزود: شهادت مجاهدی دیگر از تبار حافظان امنیت و آرامش بار دیگر نشان داد که تا پای جان از امنیت و آرامش شهروندان دفاع خواهیم کرد.

وی افزود: مجاهدت و ایثار و دلاوری های شهید استواریکم کیوان پور در قاموس ایثار و شهادت این مرز و بوم برای همیشه خواهد درخشید و از یاد و خاطر همگان ماندگار خواهد بود.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: