جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
محمدصالح جوکار در گفتگو با بهمن؛
نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه در این مذاکرات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تضمین اجرایی بودن توافقات و پایبندی طرف مقابل به تعهدات خود و البته پایان یافتن ادعا‌های آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره پادمان و فعالیت‌های ایران است.
کد خبر: ۱۶۸۳۹
۱۳ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۰:۳۶

رسانه تحلیلی تصویری بهمن، گروه سیاست: محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس در گفتگو با خبرنگار بهمن با اشاره به آخرین روند مذاکرات هسته‌ای در دولت آن را فرسایشی و کند دانست و گفت: دولت جدید تلاش کرد که به روند مذاکرات هسته‌ای سرعت بیشتری ببخشد، اما آمریکایی‌ها همچنان روی زیاده خواهی‌های خود اصرار می‌کنند که این عدم جدیت طرف مقابل مشکلات جدی را در تحقق نتیجه ایجاد کرده است.

وی با اشاره به تلاش‌های تیم مذاکره کننده کشورمان در دور جدید مذاکرات، ادامه داد: در دور جدید مذاکرات هسته‌ای در دولت سیزدهم تیم مذاکره کننده کشورمان به صورت کاملا کارشناسانه و منطقی پیش رفت، اما باز در همان جنگ رسانه‌ای و فضای که ایجاد کردند اعلام شد که پیشنهادات ایران سازنده نبوده است.

نماینده مردم یزد در مجلس تصریح کرد: آنچه در این مذاکرات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تضمین اجرایی بودن توافقات و پایبندی طرف مقابل به تعهدات خود و البته پایان یافتن ادعا‌های آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره پادمان و فعالیت‌های ایران است.

جوکار درپاسخ به سوال دیگر در خصوص این که آیا مذاکرات هسته‌ای به نتیجه خواهد رسید یا خیر گفت: ایران پیشنهاد‌های خود را داده است، پیشنهاد‌هایی سازنده و در چهار چوب خطوط قرمز کشورمان. حال این طرف‌های اروپایی و آمریکا هستند که باید تصمیم بگیرند. امیدواریم آنچه که به نفع ملت شریف ایران اسلامی است محقق شود.

انتهای پیام

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: