جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
دونالد ترامپ در پاسخ به سخنرانی اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت که بایدن یا دیوانه است یا به زوال عقل مبتلاست.
کد خبر: ۱۶۷۳۷
۱۱ شهريور ۱۴۰۱ | ۲۳:۰۲

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از باشگاه خبرنگاران، پس از سخنرانی جو بایدن در پنسیلوانیا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور کنونی آمریکا را به دیوانگی و زوال عقل متهم کرد.

به گزارش پایگاه خبری نشریه نیوزویک، ترامپ در واکنش به سخنرانی بایدن، با زیر سوال بردن سلامت ذهنی بایدن، در شبکه اجتماعی خود که «Truth Social » نام دارد،نوشت: یکی برای بایدن توضیح دهد [شعار] «عظمت را به آمریکا بازگردانیم» می تواند به مانند قدرت کلمات، سبب بزرگی آمریکا شود. اگر کسی نمی خواهد از طریق کلمات، افکار و رفتار آمریکا را بار دیگر بزرگ کند، نبایستی [به عنوان رئیس جمهور] آمریکا را نمایندگی کند.

او در ادامه نوشت: اگر به سخنرانی ناهنجار و خشمگینانه امشب بایدن از جمله مسأله استفاده احتمالی از نیروهای نظامی نگاه کنید، [می بینید] او باید دیوانه باشد و یا از زوال عقل پیشرفته رنج می برد!

پیشتر رسانه های خبری گزارش داده بودند بایدن در طی یک سخنرانی در پنسیلوانیا گفته است که حامیان این شعار دونالد ترامپ که «عظمت را به آمریکا بازگردانیم» تهدیدی برای دموکراسی هستند. بایدن اخیراً در سخنرانی‌های خود حملات لفظی اش به ترامپ را افزایش داده و در مورد جنبش سیاسی او گفته که ترامپ یک رهبر نیمه فاشیست در آمریکاست.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: