جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
همیشه سعی کردم حالا که خداوند جایگاهی به ما داده که دیده و شنیده شویم، باید زبان مردم باشیم و مبادا حرفی بزنیم که دوستش ندارند و ناراحتشان می‌کند.
کد خبر: ۱۶۷۰۲
۱۰ شهريور ۱۴۰۱ | ۲۲:۵۵

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از فارس، برنامه «شب فیروزه‌ای» شب گذشته چهارشنبه 9 شهریور با حضور محمدرضا علیمردانی در عمارت عین الدوله روی آنتن رفت. او در مقدمه صحبت‌های خود گفت: همیشه سعی کردم حالا که خداوند جایگاهی به ما داده که دیده و شنیده شویم، باید زبان مردم باشیم و مبادا حرفی بزنیم که دوستش ندارند و ناراحتشان می‌کند.

یاد گرفتم که همیشه شاکر خداوند باشم

وی درباره راز و نیاز ساده خود با پروردگار متعال گفت: با خداوند متعال همیشه ساده سخن می‌گویم؛ گاهی اوقات که از رنج روزگار خسته می‌شوم، با همین لحن ساده به خداوند می‌گویم که این اتفاق، عقوبت کدام کار اشتباه من است؟ سپس با خود می‌گویم که حکمت را او می‌داند و من چیزی نمی‌دانم پس باید در سختی‌ها شکر کرد. خیلی از افراد را دیده‌ام که شرایط به مراتب بدتری از من داشتند اما باز هم شکرگزار بودند. در حقیقت از آنان یاد گرفتم که همیشه شاکر خداوند باشم.

وی تاکید کرد: فراموش نکنید که همه آن چیزی که داریم خداوند به ما داده است؛ شاید ما هم تلاش و صبوری کرده باشیم اما این اتفاق کوچکترین کاری بوده است که ما کردیم.

پایان فیلمبرداری سریال «پدر گواردیولا»

مصطفی حبیبی‌منش بازیگر جوان سینما و تلویزیون دیگر مهمان برنامه شب فیروزه‌ای بود. او درباره فعالیت هنری خود گفت: این روزها مشغول بازی در سریال «پدر گواردیولا» هستم که فیلمبرداری آن به پایان رسید. هم‌چنین در سریال خوشنام حضور داشتم که سکانس‌های آن در همین عمارت عین الدوله ضبط می‌شد. در سریال پایتخت نیز حضور داشتم. کارهای سینمایی‌ام نیز «سیاه‌باز» است که روی پرده رفت و در «سلوک» نیز بازی کرده‌ام که به زودی به سینماها می‌آید.

علیمردانی با اشاره به حضور خود در سریال «پدر گواردیولا» گفت: مصطفی برادر خوب من است و بازیگری است که دست به خیر دارد. ما در سریال «پدر گواردیولا» با هم هم‌بازی بودیم.

جُنگ «شب فیروزه‌ای» هر هفته دوشنبه تا جمعه ساعت ۲۱ با اجرای سیدمرتضی حسینی از شبکه پنج پخش می‌شود.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: