جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی از صدور گذرنامه اربعین ظرف ۴۸ ساعت برای زائران عتبات عالیات خبر داد.
کد خبر: ۱۶۶۹۳
۱۰ شهريور ۱۴۰۱ | ۲۱:۳۳

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از میزان، سید مجید میراحمدی با اعلام خبر صدور گذرنامه اربعین در ۴۸ ساعت، اظهار کرد: به دلیل اینکه بیش از ۷۰۰ هزار نفر در نوبت صدور گذرنامه بودند و به هیچ عنوان امکان صدور به‌موقع و در زمان لازم فراهم نبود با موافقت دولت عراق برای صدور گذرنامه ویژه اربعین، فراجا ظرف ۴۸ ساعت گذرنامه‌ها را صادر می‌کند.

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی افزود: از این ۷۰۰ هزار نفری که پیامک برای آنها ارسال شده، ۲۰۰ هزار نفر عنوان کرده‌اند که گذرنامه ویژه اربعین می‌خواهند که ظرف ۴۸ ساعت به دست آنها می‌رسد.

وی افزود: افراد در صورتی که گذرنامه ویژه اربعین بخواهند ظرف ۴۸ ساعت صادر و به دست آنها می‌رسد.

میراحمدی با بیان اینکه زائرانی هم که درخواست تمدید گذرنامه‌های اتمام یافته خود را دارند تقریبا به لحظه این کار برای آنها صورت می‌گیرد، افزود: گذرنامه ساکنان شهرستان‌های دوردست هم طی ۲ تا سه روز به دست آنها می‌رسد.

وی ادامه داد: زائران برای صدور برگه‌های گذرنامه به دفاتر پلیس ۱۰+ و برای تمدید هم به ادارات صدور گذرنامه و یا پلیس امنیت شهرستان‌ها مراجعه کنند.

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی تاکید کرد: در زمان ناآرامی‌های ۲۴ ساعته در عراق هیچ‌ مشکل امنیتی زوار را تهدید نکرد و زوار در امنیت کامل بودند الان امنیت و آرامش کامل در عراق حاکم است.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: