جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۲ مرد و یک زن ماساژور که پس از ارائه خدمات از شهروندان زورگیری می کردند، خبر داد.
کد خبر: ۱۶۶۹۱
۱۰ شهريور ۱۴۰۱ | ۲۱:۲۷

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از پايگاه خبری پليس، سرهنگ “جلیل موقوفه ای” اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اخاذی ۲ مرد و یک زن، پرونده ای در این خصوص تشکیل و تیمی از ماموران کلانتری ابوذر بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.


وی عنوان کرد: چکیده اظهارات شاکی نشان از این داشت، شاکی برای دریافت خدمات ماساژ در فضای مجازی با زن و مردی آشنا شده است. پس از ارائه خدمات و پرداخت هزینه خدمات ارائه شده ، متهمان با فیلمبرداری و تهدید انتشار فیلم ، از وی اخاذی و مرد دیگری که خود را مامور معرفی می کرده مبالغ مختلفی را اخاذی کرده است .


این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی هویت و مخفیگاه این افراد شناسایی شد عنوان کرد: در یک عملیات پلیسی هر ۳ متهم دستگیر و در تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار داشتند، پس از فیلمبرداری از شهروندان خود را مامور و از شهروندان اخاذی می کرده اند.


این مقام انتظامی تصریح کرد: در بررسی های بیشتر از مخفیگاه متهمان یک دستگاه بیسیم و دستبند فلزی نظامی و یک عدد افشانه اشک آور یک عدد وتونفا نظامی کشف شد و تاکنون ۳ تن از شهروندان به کلانتری مراجعه و از متهمان اعلام شکایت کرده اند.


سرهنگ موقوفه ای در پايان خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیسی برای کشف سایر جرایم احتمالی متهمان ادامه دارد.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: