جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
بنده حقیر کوچک‌تر از آنم که نصیحت کنم اما به همه برادران و خواهران خود وصیت می‌کنم پیرو ولی فقیه زمان باشید و بدانید این انقلاب با هزینه‌های فراوان به دست ما رسیده است.
کد خبر: ۱۶۶۶۰
۱۰ شهريور ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۵

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن، شهید مدافع حرم محمد جاودانی، متولد سال ۱۳۶۷ در مشهد مقدس بود. تا مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت تحصیل کرد اما سیره و عمل شهدا را الگوی خود قرار داد؛ همیشه زندگینامه شهیدان را مطالعه می‌کرد، در اردوهای جهادی حضور می‌یافت و در پیاده‌روی اربعین شرکت می‌کرد. با ظهور گروه‌های تکفیری در منطقه، لباس رزم پوشید و به صف مدافعان حرم پیوست. محمد جاودانی سرانجام پس از مجاهدت‌های فراوان در راه دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) در عراق و سوریه همزمان با شب عاشورای سال 1396 در «تدمر» سوریه به دست داعش به شهادت رسید.

در وصیت‌نامه این شهید مدافع حرم آمده است: «بنده حقیر کوچک‌تر از آنم که نصیحت کنم اما به همه برادران و خواهران خود وصیت می‌کنم پیرو ولی فقیه زمان باشید و بدانید این انقلاب با هزینه‌های فراوان به دست ما رسیده است و راه نجات فقط پیروی از امام خامنه‌ای می‌‌باشد. بروید و وصیت شهیدان راه حق و سیره عملی آنان علی‌الخصوص سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه‌السلام را مطالعه کنید و الگوی خود قرار دهید. سفارش می‌کنم به زیارت عاشورا و مداومت بر روضه امام حسین علیه‌السلام که در آن برکات فراوانی است و بنده حقیر هرچه دارم از آن دارم و بس. از همه برادران و خواهران طلب عفو و حلالیت می‌کنم و همچنین از خداوند می‌خواهم گناهان، خطاها و کوتاهی‌ام در انجام تکلیف را به رحمت واسعه خودش ببخشد...»

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: