جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون گفت: شخصا مدتهاست که سینما نمی روم زیرا کیفیت و دغدغه آثار با سلیقه من مطابقت نداشته و به نوعی برایم خوشایند نیستند.
کد خبر: ۱۶۵۸۰
۰۹ شهريور ۱۴۰۱ | ۰۰:۲۴

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از میزان، مرجانه گلچین، پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول مذاکره برای دو پروژه جدید هستم اما به دلیل اینکه هنوز چیزی قطعی نشده نمی‌توانم در مورد آنها اطلاعاتی ارائه کنم، اما در همین حد که فعلا بیکار نیستم.

وی درباره سایر فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری اضافه کرد: دو سریال آماده پخش «پدر گواردیولا» به کارگردانی سعید نعمت الله و «آنتن» به کارگردانی حسین عامری را در برنامه دارم که هر دو برای پخش از پلتفرم‌ها آماده می‌شود.

نقشم در «پدر گواردیولا» متفاوت است

گلچین درباره نقش خود در سریال «پدر گواردیولا» افزود: در این سریال که البته نام آن تغییر خواهد کرد، نقشی کاملا جدی را بازی می‌کنم زیرا اثر درامی جدی است، نقشم نسبت به آنچه تا امروز مخاطب از من دیده کاملا متفاوت است، اثر زبان و دنیای نعمت الله را دارد، بیانی که پیشتر هم مخاطب با آن آشناست.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره حضورش در سریال «آنتن» ادامه داد: این سریال طنز موقعیت است و نقش من هم بنا بر اثر کمدی است، اثری که امیدوارم بتواند مخاطب خود را پیدا کند، البته شرایط مخاطب رو به روز تغییر می‌کند، نمی‌توان موفقیت یا عدم موفقیت آن را پیش بینی کرد، به همین خاطر باید منتظر پخش آثار شد و دید که در نهایت محصول نهایی چه بازخوردی میان مخاطبان خواهد داشت.

گلچین: برای نجات سینما باید آثاری با دغدغه‌های روز بسازیم
گلچین درباره فراگیری پلتفرم‌ها و کمرنگ شدن تاثیر سینما تاکید کرد: شخصا مدتهاست که سینما نمی روم زیرا کیفیت و دغدغه آثار با سلیقه من مطابقت نداشته و به نوعی برایم خوشایند نیستند، اینکه بگوییم با آمدن پلتفرمها سینما کمرنگ شده مختص ایران نیست و در تمامی جهان این اتفاق افتاده است.

بازیگر فیلم سینمایی «شب بیست و نهم» در همین رابطه خاطرنشان کرد: اینکه بگوییم سینما به پایان راه خود نزدیک شده زیاد دور از انتظار نیست اما اگر می خواهیم سینما را از وضع فعلی خارج کنیم باید به تولید آثاری تازه با دغدغه‌های روز بپردازیم، از سویی باید شرایط برای ساخت و پرداخت به این دغدغه ها برای سینماگران ممکن باشد.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: