جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
خوشحالم تیمی درست کرده‌ام که ایران از فوتبالش لذت می‌برد.
کد خبر: ۱۶۵۷۱
۰۸ شهريور ۱۴۰۱ | ۲۳:۱۷

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از فارس، امیر قلعه نویی پس از تساوی دو بر دو بازی مس کرمان و گل گهر، اظهار داشت: ابتدا از گل زیبایی که یکی از دوستان به من داده تشکر می‌کنم و خوشحالم تیمی درست کرده‌ام که ایران از فوتبالش لذت می‌برد. امروز باید بچه‌ها را به خاطر فوتبال زیبایی که بازی کردند ستایش کنم. خیلی خوشحال هستم تماشاگران کرمانی را هم دیدم زیرا خاطرات خوبی از آنها دارم. هرچند جای بانوان خالی بود و اگر بودند، شور و شعف زیادی در ورزشگاه ایجاد می‌شد.

وی افزود: گل گهر سیرجان باید به خودش ببالد نه به این خاطر که من مربی‌اش هستم بلکه به این دلیل که به واقع در همه ابعاد باشگاه شده و به ورزش این مملکت که یک رشته‌اش فوتبال است خدمت می‌کند.

سرمربی گل گهر تصریح کرد: همه از فوتبال گل گهر لذت می‌برند و این امر نشات گرفته از افکار مدیران باشگاه است. دنبال این هستیم کاری کنیم مردم که مشکلات اقتصادی دارند، وقتی به استادیوم می‌آیند، فوتبال زیبایی ببینند. از فوتبال بسته و اینکه بازیکنانم خودشان را بیاندازند و دقیقه 17 کفش تعویض کنند، خوشم نمی‌آید. حتی اگر ببازم از این کارها نمی‌کنم. پس از 22 سال مربیگری امروز صحنه‌های عجیبی دیدم. توپ‌هایی درون گل نمی‌رفت که خیلی جای تعجب داشت.

قلعه نویی افزود: شاید یک موقعیت ندادیم اما 2 گل خوردیم اما توپ‌هایی که در نیمه اول و دوم روی دروازه آوردیم حتی با دریبل دروازه‌بان حریف گل نمی‌شد. خیلی برای من جای تعجب داشت اما مس کرمان نیز تیمی دونده و سختکوش است. در بازی قبلی‌اش با وجود باخت، روی موقعیت 30 درصدی گل خورد. از لحاظ امید به گل امروز بهترین بازی گل‌گهر بود. ایجاد موقعیت کردیم. در فوتبالی بسته با دوندگی و سخت‌کوشی ایجاد این همه موقعیت گل خوب است اما عجیب و غریب به گل نرفت. فرصت کی ر‌وش، رضا شکاری و دو موقعیت مرتضی تبریزی و اریک. خوشحالم تیمی درست کرده‌ایم که مردم از فوتبال لذت ببرند.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: