جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
محمدحسن آصفری در گفتگو با بهمن؛
نماینده مردم اراک گفت: اینکه خود آقای رئیسی شخصا به شهرستان ها و استان ها سفر می‌کنند و از نزدیک با مردم دیدار می‌کنند یک تحرک جدی ست که در دولت ایجاد شده است.
کد خبر: ۱۶۴۸۲
۰۸ شهريور ۱۴۰۱ | ۰۷:۴۶

رسانه تحلیلی تصویری بهمن، گروه سیاست: محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بهمن در رابطه با عملکرد دولت در یک سال اخیر، گفت: عملکرد دولت در عرصه ارتباط با مردم بسیار خوب بوده است. اینکه خود آقای رئیسی شخصا به شهرستان ها و استان ها سفر می‌کنند و از نزدیک با مردم دیدار می‌کنند یک تحرک جدی ست که در دولت ایجاد شده است. حضور در مراسم های مختلف و ارتباط با مردم کار بسیار بزرگ و موثری است که دولت شروع کرده است.

وی با اشاره به سیاست خارجی دولت سیزدهم ،ادامه داد: در دیپلماسی منطقه ای الحمدلله دولت ارتباط خود را با کشورهای همسایه گسترش داده است. متاسفانه دولت گذشته همه تخم مرغ ها را در سبد برجام گذاشته بود، اما در این دولت این ارتباط با کشورهای منطقه در حال پیشرفت است که کار بسیار ارزشمندی ست.

نماینده مردم اراک در مجلس تصریح کرد: ارتباط دولت و مجلس و همراهی و هماهنگی شان در پیگیری مشکلات و دغدغه های مردم بی سابقه است. در این یک سال دولت گام های بزرگی برداشته است.

آصفری با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور خاطر نشان کرد: البته در حوزه اقتصادی ضعف هایی وجود دارد که امیدواریم همکاری میان تیم اقتصادی و دولت بیشتر شود تا ان شالله بتوانند فشار اقتصادی که بر مردم وارد می‌شود را کم کنند. در کنار حُسن هایی که این دولت دارد متاسفانه هنوز اقدام موثری در این حوزه صورت نگرفته است. اگر هم قدمی برداشته شده هنوز بازتاب آن در جامعه دیده نمی‌شود.

 

|انتهای پیام|

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: