جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
مراسم جاماندگان اربعین برگزار می‌شود از توزیع ۷۰ هزار وعده غذایی توسط ستاد اربعین استان تهران به زائرین در صحن حضرت زهرا(س) خبر داد.
کد خبر: ۱۶۴۷۱
۰۷ شهريور ۱۴۰۱ | ۲۱:۳۲

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محسن منصوری در مورد آخرین اقدامات ستاد اربعین استان اظهار داشت: بیشترین تمرکز تهران در شهر نجف و صحن حضرت زهرا(س) است که روزانه بیش از ۷۰ هزار وعده غذایی بین زائرین امام حسین(ع) توزیع می شود.

وی با اشاره به استقرار چندین موکب و محل در اطراف مجموعه صحن حضرت زهرا(س) افزود: پشتیبانی از مواکب استان هم در دستورکار قرار گرفته و هر موکبی که مراجعه کرده برنج، روغن و اقلام دولتی در اختیارشان قرار دادیم.


استاندار تهران بیان کرد: مجموعه های مختلف صنعتی و خصوصی استان هم برای برگزاری باشکوه این مراسم کمک می کنند، ضمن اینکه شهرستان های استان نیز با موکب های مختلف در مسیرها پیاده روی اربعین مسئولیت پر افتخار پذیرایی از زوار سید الشهدا(ع) را بر عهده دارند.


منصوری با اشاره به حضور استان تهران در کربلا جهت خدمت رسانی گفت: دستگاه های مختلف از جمله سپاه و دیگر دستگاه ها نیز برای برگزاری مطلوب این مراسم کمک می کنند، شهرداری ها به ویژه شهرداری تهران هم فعالیت های گسترده ای را شروع کرده اند و در مجموع استان تهران سهم قابل توجهی در پذیرایی از زائرین دارد.


وی با اشاره به اقدامات استان تهران در مرز مهران خاطرنشان کرد: تهران معین مهران در زمینه ارسال اقلام، کمک نقدی و ارسال ادوات و تجهیزات است.


استاندار تهران عنوان کرد: مراسم جاماندگان اربعین هم مثل چند ساله گذشته در سطح شهر تهران و شهرستان ها انجام می شود که متولی برگزاری این مراسم سپاه محمد رسول الله(ص)، شهرداری تهران و سایر اعضای شورای فرهنگ عمومی هستند.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: