جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
شورای هماهنگی تشکل‌های انقلابی فرهنگیان در نامه‌ای به رئیس‌جمهور از آغاز فرایند اجرایی شدن قانون رتبه‌بندی معلمان تشکر کردند.
کد خبر: ۱۶۴۱۹
۰۷ شهريور ۱۴۰۱ | ۰۸:۰۴

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از خبرگزاری فارس،شورای هماهنگی تشکل‌های انقلابی فرهنگیان در نامه‌ای به رئیس‌جمهور از آغاز فرایند اجرایی شدن قانون رتبه‌بندی معلمان تشکر کردند.

در این نامه آمده است: همانطور که استحضار دارید طرح رتبه‌بندی معلمان در برنامه ششم توسعه لحاظ شده بود و نیز از سال ۱۳۹۲ در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، مطمح نظر بوده لکن مورد توجه جدی قرار نگرفته است و در سال‌های هیاهوی برجام همانند سایر امور کشور در محاقی طولانی فرو رفته و این مطالبه دیرینه فرهنگیان در بوته فراموشی رفت.

دولت تدبیر و امید، نه رسمی وعلنی بلکه با اهمال کاری، عدم تمایل خود را به اجرای رتبه‌بندی معلمان نشان داد اما دولت سیزدهم به ویژه شخص جنابعالی که نگاه متعالی به آموزش و پرورش دارید لایحه رتبه‌بندی معلمان را یکی از برنامه‌های مهم دولت دانسته و این درخواست فرهنگیان که منزلت و معیشت فرهنگیان و ارتقای مدرسه را توأمان به همراه داشت، با اقدام انقلابی و با مساعی نمایندگان مجلس به تصویب رسید و با پرداخت بخشی از مطالبات، بارقه امید و اعتماد را مجدد به جامعه معلمان برگرداند و این باور را درمیان فرهنگیان ایجاد کرد که دولت و مجلس انقلابی مسائل فرهنگیان و حوزه تعلیم و تربیت را مهم دانسته و برای حل آن اهتمام جدی دارند.

تشکل‌های انقلابی فرهنگیان، این موفقیت سترگ را که حاصل همدلی دولت و مجلس، همسو با اصول انقلاب اسلامی است موجب افتخار و قدردانی دانسته و لازم می‌داند مراتب تقدیر و تشکر خود را به محضر رئیس‌جمهور ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و وزیر آموزش و پرورش تقدیم نماید.

 

/انتهای خبر/

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: