جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
فاینورد با نمایش درخشان و پاس‌های تماشایی ملی‌پوش ایرانی خود به برتری پُرگل مقابل ایمن رسید.
کد خبر: ۱۶۳۵۹
۰۶ شهريور ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۸

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از سایت ورزش3، سپری کردن یک فصل سخت و دوری از ترکیب در بیشتر مسابقات منجر به تصمیم علیرضا جهانبخش برای جدایی از فاینورد نشد و این ستاره ایرانی با تصمیم به ادامه همکاری خود با این باشگاه، تاکید کرد که به دنبال تثبیت توانایی‌ها و بازگشت دوباره به دوران اوج با همین تیم است.

جهانبخش کلاس پاس گذاشت!

شروع فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ اردیویسه هلند برای جهانبخش خیلی خوشایند نبود و او در سه دیدار پیاپی به‌عنوان یار جانشین برای فاینورد به میدان رفت و در هر سه مسابقه فرصت کمی برای نمایش توانایی‌های خود داشت که این روند شنبه شب هم مقابل ایمن برای او ادامه یافت ولی با وجود چنین شرایطی، این ستاره ایرانی یک عملکرد عالی مقابل هواداران‌شان داشت.

جهانبخش کلاس پاس گذاشت/عکس

تیم فوتبال فاینورد در شرایطی که مثل سه مسابقه گذشته‌اش علیرضا جهانبخش را در ترکیب ابتدایی نداشت و روی نیمکت می‌دید، از ساعت ۲۲:۳۰ شنبه شب در استادیوم د کویپ، یکی از مسابقات هفته چهارم لیگ اردیویسه را مقابل ایمن برگزار کرد و در نهایت، توانست به برتری ۴ بر صفر دست پیدا کند.

جهانبخش کلاس پاس گذاشت/عکس

جهانبخش کلاس پاس گذاشت/عکس

علیرضا جهانبخش در دقیقه ۸۴ و در شرایطی که فاینورد فقط یک گل به تیم ایمن زده بود، وارد زمین شد که در مدت کوتاه حضورش در زمین، استثنایی کار کرد و توانست یک نمایش عالی داشته باشد.

|انتهای پیام|

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: