جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
دو سارق هنگام سرقت از خط لوله انتقال فرآورده‌های نفتی بندرعباس در تونل دست ساز ۸۰ متری جان باختند.
کد خبر: ۱۶۳۱۲
۰۵ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۵:۴۵

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن، به نقل از خبرگزاری صداوسیما، دادستان بندرعباس در تشریح جزئیات این موضوع گفت: در پی گزارش ضابطان در خصوص تعرض قاچاقچیان سوخت به خط لوله انتقال فرآورده‌های نفتی بندرعباس موضوع با صدور دستوری بررسی و مشخص شد قاچاقچیان سوخت در محدوده آبگرم گنو در پوشش محل نگهداری دام اقدام به حفر تونلی به طول ۸۰ متر و عمق حدود پنج متر کرده اند.

احمدی منش افزود: قاچاقچیان پس از رسیدن به مسیر اصلی انتقال فرآورده‌های نفتی بندرعباس و ایجاد حفره در لوله، از طریق انشعابی به طول ۸۰۰ متر، سوخت‌های مسروقه را به محل بارانداز منتقل می‌کردند.

وی گفت: این افراد پس از اتمام عملیات حفاری و اتصال انشعاب، عملیات برداشت غیرمجاز و سرقت سوخت را آغاز کردند، اما به دلیل جمع شدن حجم زیاد گاز در این تونل نتوانسته اند کار خود را به اتمام برسانند و دو نفر از آن‌ها نیز در این تونل جان خود را از دست دادند.

مرگ دو نفر حین سرقت از خط لوله نفت بندرعباس

به گفته دادستان بندرعباس، ۸ نفر در این رابطه به اتهام اخلال در تأسیسات عمومی دستگیر شده اند که با صدور قرار تأمین کیفری برای تکمیل روند تحقیقات و سیر مراحل قانونی در بازداشت هستند.

احمدی منش گفت: در محل مورد نظر ۱۸۱ رأس گوسفند قاچاق هم کشف و تحویل کشتارگاه شده است.

وی افزود: به منظور بررسی ابعاد مختلف موضوع و به منظور شناسایی و دستگیری عوامل پشت پرده، دستورات لازم به پلیس آگاهی بندرعباس صادر شده که نتایج آن پس از تکمیل روند تحقیقات اطلاع‌رسانی می‌شود.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: