جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
در راستای کمبود آب استان همدان
وزیر نیرو گفت: تا پایان امشب بخش زیادی از مشکل آب برای استان همدان برطرف شده و شاهد تامین ۱۶۰۰ لیتر در ثانیه برای خانوارها هستیم.
کد خبر: ۱۶۳۱۱
۰۵ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۵:۴۱

رسانه تحلیلی تصویری بهمن، گروه اقتصاد:علی اکبر محرابیان وزیر نیرو با بیان اینکه باتوجه به اقدامات صورت گرفته  در استان همدان  تا امشب شاهد تامین آب حدود ۱۶۰۰ لیتر در ثانیه برای خانوارهای این استان خواهیم بود گفت:  تا چند دور آینده بیش از ۱۰۰ لیتر کسری را جبران کنیم تا شرایط پایدار شود.

تامین آب پایدار برای درشهرستان تهران 

محرابیان با بیان اینکه مهم ترین مسئله امروز دو طرح آبرسانی شهرستان قدس و دیگری شهریار است افزود: با اقدامات صورت گرفته  کمتر از چهارماه آب مورد نیاز مردم را در دو شهرستان تامین کرده ایم.

او توضیح داد: در مجموع ذخایر سدی استان تهران ۵۰۰ میلیون‌متر مکعب است که بایک نظام مدیریت شده شاهد مصرف هستیم و حتما ضرورت دارد مردم مدیریت آب را در پیش گیرند.

بخشی از مشکل آب شهرکرد برطرف شد

وزیر نیرو  با اشاره به مشکل آبرسانی به شهرکرد گفت: در شهرکرد بعد از سیلاب ۴ سامانه در این شهرستان اجرا شد که شاهد آب پایدار و کافی برای این شهرستان هستیم در همدان هم باتوجه به کاهش شدید آب ورودی سد اکباتان نیاز هست که از منابع دیگر آب را جایگزین کنیم تقریبا تا صبح امروز مصرف آب شهر همدان ۱۷۰۰ لیتر در ثانیه بوده است.

 

انتهای پیام 

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: