جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
زمان و مکان مراسم تشییع و خاکسپاری آیت الله شیخ محمد علی ناصری عصر جمعه از طرف بیت آن مرحوم اعلام شد.
کد خبر: ۱۶۲۷۹
۰۴ شهريور ۱۴۰۱ | ۲۱:۳۰

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از مهر، بنا بر تصمیم و اعلام بیت حضرت آیت‌الله ناصری، مراسم تشییع آن مرحوم، صبح یکشنبه (ششم شهریورماه) در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

همچنین بنا بر این اعلام پیکر آن عالم ربانی در جوار شهدای گلگون کفن این شهر، در گلستان شهدا به خاک سپرده می شود.

آیت الله محمّد علی ناصری دولت آبادی سال ۱۳۰۹ ‏هجری شمسی در شهر دولت‌‏آباد برخوار در خانواده‌‏ای مذهبی به دنیا آمد. پدر او حجّت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمّد باقر ناصری‏ و در شمار عالمان فرهیخته آن دوران بود.

حوزه علمیه حضرت ولی عصر (عج)، حوزه علمیه صاحب الزمان (عج)، حوزه علمیه نرجس خاتون (س)، مرکز دیجیتال حضرت، ولی عصر در دولت آباد و موسسه تحقیقات نجوم اسلامی از جمله مراکز دینی زیر نظر این استاده حوزه بود.


آیت الله ناصری علاوه بر تلاش‌های علمی و دینی و هدایت و راهنمایی مردم طلاب و اهل علم در کارهای خیر نیز مشارکت جدی داشت و از جمله این اقدامات می‌توان به تلا ش برای ایجاد مرکز درمانی حضرت ولیعصر، بخش دیالیز بیمارستان گلدیس شاهین شهر، بخش دیالیز بیمارستان محمد میمه و اورژانس شبانه روزی دولت آباد اشاره کرد.
آب حیات (مجموعه سخنرانی‌درباره امام عصر)، در امتداد نور (مجموعه سخنرانی درباره آیات تاویل شده به حضرت، ولی عصر و آخرالزمان)، رسم بندگی (فرازهایی از خطبه بلند حضرت امیرالمومنین در مورد حالات و خصوصیات اخلاقی متقین) و سخن دوست از تتالیفات و آثار به جا مانده از آیت الله ناصری است.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: