جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
سرمربی پیشین تیم فوتبال فاینورد به انتقاد شدید از کاپیتان تیم ملی پرداخت.
کد خبر: ۱۵۳۳۱
۱۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۱:۱۱

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از خبرگزاری دانشجو، روب جیکوب، سرمربی پیشین فاینورد و کارشناس فوتبال هلند به انتقاد شدید از ستاره کشورمان پرداخت و عملکرد او را خارج از تصور دانست.

جیکوب گفت: من تعجب می‌کنم که چه کسی باید در خط جلوی فاینورد گلزنی کند. هر بازی را فاینورد می‌تواند یک بر صفر ببرد ولی چه کسی باید گل بزند. اگر شما گل بزنید، می‌توانید پیروزی میدان شوید و اتمسفر خوبی در تیم ایجاد کنیم و همه چیز بهتر شود.

 

کارشناس فوتبال هلند معتقد است که جهانبخش فصل گذشته با انتظارات زیادی به لیگ اردیویزه بازگشت ولی اصلا نتوانست خوب عمل کند.

جیکوب گفت: جهانبخش در بازی دوستانه مقابل لیون وارد زمین شد و من متعجب شدم که چرا او به بازی زمین آمده و چرا باید به او بازی داد. شما کاملا می‌تواند به کس دیگری بازی دهید. باید در مقابل جهانبخش محتاطانه عمل کنید زیرا مردم اصلا از این شرایط راضی نیستند. جهانبخش بازیکن خوبی است ولی نمی‌تواند خوب کار کند.

فاینورد در مسابقات پیش فصل اصلا خوب کار نکرده و شکست‌های سنگینی تجربه کرده است. تیمی که فصل گذشته در لیگ هلند سوم شد نگرانی‌های زیادی برای هواداران ایجاد کرده و به همین دلیل انتظارات از جهانبخش بسیار بالا رفته است.


جهانبخش در دیدار مقابل لایپزیگ گلزنی کرد ولی در مسابقه با لیون عملکردی بسیار ضعیف داشت

کار فاینورد در فصل جدید لیگ هلند، یکشنبه 16 مرداد با بازی مقابل ویتسه آغاز خواهد شد.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: