جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
غده بدخیم تجاوز جنسی در رژیم صهیونیستی
بعد از تصویب همجنسگرایی در اسرائیل ، تجاوزات شکل دیگری گرفت و گزارش های متعددی از تجاوز مردان به مردان، زنان به زنان، تجاوز زنان و مردان به کودکان و تجاوز نوجوانان به نوجوانان ارائه شد!
کد خبر: ۱۵۱۰۸
۱۰ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۷:۰۶
مطهره مهدی پسند

رسانه بهمن، گروه امنیت ملی و سیاست خارجی - مطهره مهدی پسند :چند وقت پیش یک زن اسرائیلی خبر از تجاوزی در مهدکودک به فرزند 4 ساله خود داد؛ موضوعی که در زمان کمی سرخط اخبار می‌شود و بعد از آن هم فراموش می‌شود؛ به خصوص که امثال این اخبرا تکراری برای اسرائیل مانند تماشای هزارباره‌ی یک فیلم شده است؛ نمونه هایی از این گزارش کم نیستند. همین چندی پیش خبری مبنی بر دستگیری «مدیر مدرسه دینی یهودیان» در یکی از شهرک‌های کرانه باختری شب گذشته به ظن ارتکاب جنایات جنسی علیه اعضای خانواده‌اش منتشر شد که جنجال زیادی راه انداخت.در خبر دیگر معاریو از بازداشت یک کارمند مدارس استثنایی اسرائیلی به خاطر آزار جنسی دانش اموزای استثنایی گزارش داد.

 

سهم کودکان در آمار بالای خشونت و تجاوز جنسی

 

اوج گزارش ها آتش رسوایی جنسی خاخام یهودی به نام موشه یزدی بود . خاخامی که مدعی است ویژگیهای الهی دارد و وجود عالم را حفظ می‌کند ، توانست زنان را قانع کند که آنچه انجام می‌دهد گناهان آنها را پاک می‌کند. افزون بر این از گزارش تجاوزها در نوع خاخامی آن می‌توان از خاخام یهودا میشی زحف رییس جمعیت مشهور امدادرسانی زاکا نام برد. او نیز از کسانی بود که اخبار تجاوزاتش جنجال زیادی به پا کرده بود.

از شخصیتهای مشهور دیگر، خاخام و نویسنده داستان‌های کودکان حاییم والدر بود که تقریبا در هر خانه اسراییل مجموعه داستانی وی با موضوع آگاه سازی درباره تجاوز به کودکان وجود دارد؛ او اولین کسی بود که برنامه تلویزیونی درباره حمایت علیه تجاوز جنسی در مدارس دینی اجرا کرد. پس از چندی معلوم شد خود این شخص به بیش از ۲۰ زن و کودک تجاوز کرده است. او پس از افشای این موضوع خودکشی کرد.

استناد بعدی می‌تواند گزارشی خبری از پایگاه خبری n12 باشد؛ مبنی بر این گزارش بیش از نیمی از دانش
آموزان اسرائیلی درمعرض توهین و تحقیر در مدرسه هستند که 40 درصد دانش اموزان حداقل یک بار مورد ازار جنسی فیزیکی قرار گرفتند.» در کنار این، شبکه reshet 13 در گزارشی عنوان کرد: «یک خاخام 70 ساله اهل بیت شمش به ظن ارتکاب جرایم جنسی علیه یک نوجوان خانواده اش دستگیر شد.چند سال پیش نیز این خاخام در مورد تجاوز به دو خردسال دستگیر شده است.»

 

سهم کودکان در آمار بالای خشونت و تجاوز جنسی

 

معضل تجاوز و ناامنی جنسیتی در اسرائیل یک مسئله ساختاری و ریشه دار است. مهاجرت گروه‌های مختلف قومی و فرهنگی از کشور های مختلف به سرزمین‌های اشغالی و تشکیل غیرقانونی رژیم صهیونیستی ، جامعه با هزار فرهنگ و هویت ساخت. این مسئله برای جامعه رژیم صهیونیستی از همان ابتدا، دارای پیامدهای بسیار قابل‌توجهی بود. که ماه عسل این شکل‌گیری یک اجتماع فوق‌العاده ناامن و خطرناک برای زنان و کودکان صهیونیست شد.

معضلی به نام تجاوز جنسی شکل های مختلفی در رژیم صهیونیستی دارد. از قاچاق انسان توسط اسرائیلی ها تا تعرض بالای جنسی در ارتش رژیم صهیونیستی. براساس گزارش‌های سازمان ملل، سرزمين‌های اشغالی، یکی از اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین مراکز قاچاق انسان و بردگی جنسی زنان است.با توجه به اینکه فعالیت خانه‌های فساد در سرزمین‌های اشغالی بلامانع بوده و قانونی است  این خود عاملی است تا «قاچاق انسان» در این کشور افزایش یابد.

براساس ادعای منابع یهودی، نزدیک به ۸۰ درصد از زنان فعال در خانه‌های فساد، از راه قاچاق انسان وارد اسرائیل شده‌اند. قاچاق زنان و کودکان از ترکیه تا یمن و از سرزمین های آفریقا تا سوریه و چین ، قاچاق اعضای بدن انسان، سرقت اعضای بدن فلسطینیان، شبکه جهانی برده‌داری جنسی و... از جمله ردیف جنایات سرمایه‌داران صهیونیست است که سالانه میلیاردها دلار درآمد برای رژیم صهیونیستی به دنبال دارد.

از طرفی بر اساس تخمین‌های وزارت امنیت داخلی رژیم صهیونیستی، از هر سه زن، یک زن در طول زندگی خود مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرد؛ این یعنی ۸۴۰۰۰ زن در هر سال مورد تجاوز واقع می‌شوند و به عبارتی در  اسرائیل روزانه حدود ۲۳۰ مورد تجاوز جنسی رخ می‌دهد. سهم ارتش اسرائیل هم به نوبه خود بالاست. خبرنگار شبکه کان اذعان داشته بود که :«رقم تعرض و ایجاد مزاحمت‌های جنسی در داخل ارتش اسرائیل در این مدت  1567 مورد اعلام شده است که رقمی بسیار نگران کننده است.»

سرطان بدخیم تجاوز جنسی در اسرائیل محدود به زنان نمی‌شود.‌ بعد از تصویب همجنسگرایی در اسرائیل ، تجاوزات شکل دیگری گرفت و گزارش های متعددی از تجاوز مردان به مردان، زنان به زنان، تجاوز زنان و مردان به کودکان و تجاوز نوجوانان به نوجوانان ارائه شد! یکی از بحث برانگیر ترین گزارش های ارائه شده تجاوز به کودکان در مراکز تربیتی این رژیم است.

سهم کودکان در آمار بالای خشونت و تجاوز جنسی

 

از هر پنج کودک در اسرائیل یک کودک آزار جنسی را تجربه می کند، پس چرا اسرائیل ساکت است؟

تجاوز جنسی در جامعه اسرائیل مختص به ادارات و محل‌کار زنان بزرگسال نمی‌شود و دانش‌آموزان نیز در سرزمین‌های اشغالی گاهاً از سوی معلمان و همکلاسی‌هایشان مورد تجاوز قرار می‌گیرند. بیش از 80 درصد تجاوزات جنسی توسط شخصی انجام شده است که کودک او را می شناسد؛ افرادی که کودک به آنها وابسته است یا طرف های معتبری هستند؛ مانند والدین، پدربزرگ، خاخام، معلم یا راهنما.  تنها در سه درصد حمله یک غریبه انجام شده است. طبق آمار گزارش شده 28درصد از این آمار قبل از 16 سالگی می باشد. طبق آمار موسسات یهودی ، ۱۸.۳ درصد از دختران قبل از رسیدن به ۱۶ سالگی مورد تجاوز جنسی قرارگرفته‌اند که با افزایش سن این میزان تجاوز بیشتر می‌شود. گزارش هایی از پایه های مختلف آموزشی گزارش شده که طبق آمار ، 14 درصد از پایه ششم، 24 درصد از پایه دهم ، 21 درصد از پایه هشتم بوده است.

سهم کودکان در آمار بالای خشونت و تجاوز جنسی

 

داده های شورای ایمنی کودک نشان می دهد که فقط در سال 2015، 3173 کودک آزار دیده توسط تیم های پزشکی کشف شده است. 41 درصد از کودکان مورد بی توجهی یا محرومیت از مراقبت، 29 درصد مورد آزار جسمی، 12 درصد مورد آزار روانی، 9 درصد مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند. توسط یک غریبه یا آشنا که عضو خانواده نیست، 5% مورد آزار و اذیت یا تجاوز جنسی توسط یکی از اعضای خانواده، 3% سوء استفاده مالی یا محرومیت از حقوق و 1% از کودکان مورد آزار و اذیت تهدیدآمیز قرار گرفته اند.تنها در یک سال 3173 مورد کودک آزاری در یتیم خانه ها کشف شده است.

 

سهم کودکان در آمار بالای خشونت و تجاوز جنسی

 

طبق یک تخمین، از هر پنج کودک در اسرائیل، یک کودک در دوران کودکی خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته است: پروفسور آشر بن آریه، مدیر عامل موسسه هاروف، می گوید: «اعدادی که امروز منتشر می شوند، تنها نوک کوه یخ هستند. علاوه بر آنها ده ها هزار مورد دیگر نیز وجود دارد که بهزیستی گزارشی از آنها دریافت کرده است.

 

صهیونیست غرق در تماشای پورن!

انتشار آمار تکان‌دهنده‌ای اخیراً نشان می‌دهد که حدود ۳۵۰ میلیون سایت پورنوگرافی به‌وسیله سرورهایی که در مناطق اشغالی قرار دارند، تغذیه می‌شوند. البته این صنعت گریبانگیر خود اسرائیلی ها نیز شده است.سایت خبری اسرائیل هیوم در گزارشی از نقش صنعت پورن در تجاوزات جنسی به ویژه نسل نوجوان نوشت : «در اسرائیل اعتیاد به سکس و پورنوگرافی افزایش ۳۴ درصدی داشته است.» گزارش اسرائیل هیوم از افزایش قابل توجه پدیده اعتیاد در میان صدها هزار اسرائیلی سخن میگوید که بر اساس داده های یک نظرسنجی انجام شده در بین 3300 نفر 18 تا 70 ساله است.

سهم کودکان در آمار بالای خشونت و تجاوز جنسی

 

در همین رابطه واللا نیوز نیز گزارش کرده بود که از هر 7 اسرائیلی، 1 نفر با اعتیاد سر و کار دارد، حدود یک سوم جوانان هر روز فیلم های مستهجن تماشا می کنند.
بر اساس گزارش مرکز ترک اعتیاد، حدود 21 درصد معتادان بین 18 تا 35 سال سن دارند. 11.2 درصد از اعتیادهای رفتاری از جمله رابطه جنسی، قمار، پورنوگرافی و بازی های رایانه ای رنج می برند. رایج ترین مواد مورد استفاده الکل، حشیش، داروهای مشکلات توجه و تمرکز و مسکن ها هستند. (تصویر پایین) واللا در آمار مربوط به اعتیاد در بین نوجوانان نوشت :«14 درصد از دانش آموزان دبیرستانی چندین بار در ماه و در آخر هفته ها نوشیدن الکل را گزارش می کنند»

 

سهم کودکان در آمار بالای خشونت و تجاوز جنسی

 11 درصد از دانش آموزان دبیرستانی مصرف منظم حشیش را به صورت هفتگی یا ماهانه گزارش کرده اند.

 13 درصد از جوانان دبیرستانی در سال گذشته چندین بار به قمار پول، قمار غیرقانونی پرداختند.

 27 درصد از دانش آموزان دبیرستانی از مشاهده روزانه محتوای مستهجن خبر می دهند.

 به طور متوسط 8.5 ساعت در روز زمانی است که نوجوانان در مقابل نمایشگرها می گذرانند

اعتیاد یک پدیده فرابخشی است و تفاوتی در شیوع اعتیاد بین سکولار (13.3%)، سنتی (14.1%) و مذهبی (13.1%) وجود ندارد - اما به ویژه برای کسانی که با نوعی از اعتیاد سروکار دارند مضر است. پریشانی روانی (53%) - که 38٪ با افسردگی، 30٪ با اضطراب و 39٪ با پس از تروما سروکار دارند.در کنار دشواری هایی که معتادان، حلقه های اطراف آنها و کل جامعه اسرائیل تجربه می کنند همین امر باعث شده تا در تجاوزات جنسی بروز پیدا کند و باعث توحش عظیمی شود.

 

|انتهای پیام|

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل: