جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
یک عضو جنبش حماس با اشاره به نقش خائنانه مصر در سرقت گاز متعلق به ملت فلسطین به قاهره درباره پیامدهای ادامه این همکاری ذلت‌بار با اشغالگران هشدار داد.
کد خبر: ۱۳۱۳۳
۰۳ تير ۱۴۰۱ | ۰۵:۳۰

به گزارش رسانه تحلیلی تصویری بهمن به نقل از تسنیم، «مصطفی الصواف» از اعضای ارشد حماس از همکاری و همدستی مصر با رژیم صهیونیستی برای سرقت گاز متعلق به ملت فلسطین به شدت انتقاد کرد.

وی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جنبش النجباء خاطر نشان کرد توافق مصر و دولت اشغالگر دوامی نخواهد داشت، زیرا روزی فرا می‌رسد که صهیونیست‌ها و سازش با آنها به پایان خواهد رسید.

خاطر نشان می‌شود که «کارین الحرار، وزیر انرژی رژیم اشغالگر قدس اخیرا از امضای یادداشت تفاهم در قاهره برای صادرات گاز از مناطق اشغالی به اتحادیه اروپا از طریق مصر خبر داده بود.

این مقام صهیونیست مدت قرارداد صادرات گاز از مناطق اشغالی به اتحادیه اروپا را سه ساله و قابل تمدید به مدت دو سال اعلام کرده و گفته بود که تل آویو و قاهره متعهد شده‌اند برای کمک به اروپایی‌ها که در معرض بحران کمبود منابع انرژی قرار دارند، اقدام به صادرات گاز طبیعی به اروپا کنند.

اقدام رژیم صهیونیستی در تعدی به مرز آبی لبنان برای استخراج و سرقت منابع گازی و نفتی این کشور با واکنش شدید سید حسن نصر الله دبیرکل حزب الله و برخی مقامات لبنانی روبرو شده است.

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
پیشنهاد سردبیر