جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
آیا آبی‌ها با نسخه الکس دوباره قهرمان می‌شود؟!
بهترین توصیف از حال و روز قهرمان لیگ برتر در یک واژه، بلاتکلیفی محض است!
کد خبر: ۱۲۵۴۲
۲۴ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۰

رسانه بهمن، گروه ورزشی: استقلالی ها که پس از دوره ای طولانی با یک رکورد خارق العاده توانستند جام بیست و یکم را بالای سر ببرند،اما شادی هواداران استقلال دوام چندانی نداشت چون بلافاصله پس از این قهرمانی شایعه خروج مجیدی تحقق یافت و سرمربی آبی پوشان پایتخت با انتشار یک پست خداحافظی استعفای خود را تقدیم مسئولان باشگاه استقلال کرد.

 

از آن روز تا کنون بیش از دو هفته می گذرد اما هنوز تکلیف سرمربی آبی ها مشخص نشده است. در این بین نیز مدیران استقلال با اظهارنظرهای متناقض محبوبیت به وجود آمده میان هواداران پر شمار استقلال را به راحتی از دست دادند به نوعی که حالا به اندازه یک مدیرعامل ناکام از آجورلو و نزدیکانش در هئیت مدیره انتقاد می شود، البته که در این میان عملکرد عجیب پرسپولیس هم بی تاثیر نیست چون آنها در این ایام که استقلالی ها چشم انتظار معرفی جانشین فرهاد مجیدی بودند ستاره های نام آشنای فوتبال ایران را به باشگاه خود دعوت کردند تا با آنها قرارداد امضا کنند اما در اردوی آبی ها از این خبرها نبود بلکه روزه سکوت طولانی مدیرعامل و رسانه رسمی باشگاه به شدت هواداران را آزار می داد و آنها با این بلاتکلیفی به شدت دست و پنجه نرم می کنند.

آشنایی با الکس نوری سرمربی احتمالی استقلال+بیوگرافی - سایت تیتربرتر |  TitreBartar.com

همزمان با سکوت مدیران استقلال به ویژه شخص آجورلو انتشار اسامی مختلف و خبرهای بی پایه و اساس اعصاب هواداران قهرمان را به کلی به هم ریخته تا حدی که بسیاری از هواداران دو آتشه استقلال که در صف موافقان آجورلو بودند به منتقدان جدی وی تبدیل شدند تا مشخص شود اوضاع زیاد رو به راه نیست.

 

مدیران باشگاه استقلال که در سناریوی استخدام جواد نکونام ناکام ماندند برای کنترل اوضاع تلاش کردند خبری به بیرون درز پیدا نکند و همه چیز در سکوت خبری پیش برود، اما با این حال گمانه زنی ها حکایت از این داشت که علی رغم مذاکره مدیران این مجموعه با برخی گزینه های داخلی، هئیت مدیره استقلال به این جمع بندی دست پیدا کرده که سرمربی بعدی خارجی باشد مگر اینکه گزینه دیگر دارای کارنامه ای قابل قبول در فوتبال ایران پیدا شود.

جواد️ نکونام سرمربی فولاد شد خبرگزاری خورنا

مورایس گزینه دلال ها!

در این میان طبیعی بود که نام مربیان بیکار خانه نشین برای مربیگری استقلال از سوی هواداران قطار شود اما هچ یک از این نام ها به عنوان گزینه قطعی از سوی استقلال تائید نشد تا مشخص شود همه اخبار مربوط به این اسامی و شانس آنها یک گمانه زنی معمولی است، البته در این بین برخی رسانه های  رسمی از مورایس دستیار سابق مورینیو به عنوان گزینه اصلی مربیگری استقلال نام بردند ولی همان طور که انتظار می رفت هیچ کسی این خبر را تائید نکرد تا ابهام در این خصوص افزایش پیدا کند.

 

با این حال هواداران استقلال که بیم این را داشتند که گزینه ای دم دستی مسوولیت هدایت این تیم را برعهده گیرد، با مانور گسترده روی نام مورایس مدعی شدند او سرمربی استقلال خواهد شد اما یک مقام آگاه در باشگاه استقلال پرده از واقعیتی پنهان برداشت و عنوان کرد مورایس اصلا گزینه باشگاه نیست بلکه برخی دلال ها به دنبال تحمیل این مربی به استقلال هستند. با تکذیب این خبر دوباره حواس ها به سمت سوال کلیدی و تکراری ده روز گذشته معطوف شد که بالاخره جانشین مجیدی چه کسی خواهد بود.

Técnico de Gustagol na Ásia, José Morais dá exclusiva para o FL

 اما  آجورلو بدون توجه به این فضای متفاوت مذاکره با نکونام و سایر گزینه های مورد نظر خود را دنبال کرد که با شنیدن دو بار جواب منفی از جواد نکونام به کلی قید حضور او در استقلال را زد و به سراغ الکس نوری سرمربی سابق وردربرمن و مربی هرتابرلین رفت.

 

با شروع مذاکرات با الکس نوری دو دستگی عجیبی بین هواداران به وجود آمد، عده ای مدعی شدند او گزینه خوبی برای جانشینی مجیدی است اما برخی دیگر ادعا کردند این چهره مربی شکست خورده ای است و به درد استقلال نمی خورد اما با این تفاسیر حالا الکس نوری نزدیکترین گزینه مربیگری به نیمکت استقلال است و باید دید انتخاب آجورلو برای هدایت استقلال در فصلی که رقابت برای تصاحب دوباره جام قهرمانی سخت تر است، جواب خواهد داد یا اینکه در میانه راه باید منتظر جدایی زودهنگام این سرمربی یا هر فرد دیگری که به عنوان سرمربی استقلال انتخاب می شود از جمع آبی پوشان پایتخت باشیم؟

مهدی محمد نبی در پرسپولیس، مصطفی آجورلو در استقلال | طرفداری

|انتهای پیام|

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
پیشنهاد سردبیر